Şimdi Ara

Survivor 2016 (3082. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30803081308230833084
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
  • Böyle adamlara ırkçılık yapacaksın işte..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazen13 kullanıcısına yanıt
    allahın k****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hz.hehhehe -- 3 Mayıs 2016; 23:57:29 >
  • 7/24 birlikte dolaştığın konuştuğun adami yazmak nedemek yattara yazık gerçekten de

• Haftayada kerimoğlunun yanına memüç girse süper olur. Nefret ediyorum şu sinsi kızdan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karanlıklar çıkacaktır aydınlığa güneş doğunca ama karakterler karanlik kalacak herdaim ...

• Yattara fenomenden devam et yarışmaya... Bugünden itibaren fenamen oldun
  • Ezgi ikincu olduğunda vefa adına yattara yerine nagihanı söylicem deyip söylemişti.yattaranın yunusu söylemesi normal.takımlar eşitlenecek.semihciyim ama ezgiyi severim.gitmesi beni üzerdi.damla,memiç gibi karakterler varken ezgi daha çok hakediyor.yunusuda severim ana misyonunu tamamladı artık.
    Bir sonraki dokunulmazlığı gönüllüler kaybederse ibo yazılır ve gider.bireyseli alamazsa.yunusun tek yırtma formülü bu.

• Yattara semih'in bile hayatı boyunca yapamayacağı şeyi yaptın. Yunus'a bulaştın. Semih gibi ne dediğini bilmeyen liseli bile yunusla karşı karşıya gelince elinde cetvelle gezen hoca gibi çekiniyordu. Ezgi varken neyine yunus dedin. Yine de iyi kalpli bir adam olduğunu düşünüyorum. Umarım yunus elenmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OPERASYONUN İÇİNE EDEN YATTARA BUNUN BEDELİNİ ÖDEYECEK
  • YATTARA ADAMDİR.

• Yattara neden Semih'in kölesi olmuyor diye ağıt yakmaya devam'

• Nasil yorum yazicagimi sanami sorucam

• Hesap bozan adam fakelerini futbolculuğundan biliyoruz.Yunus'la kavgandan beri bir gün şamarı indireceğini biliyordum adamsın.Yunus şöyle bir adam iyi konuşur aslında iyi gibi konuşur ama sonuçlarına bakın ulaşılan amaca bakın sonunda kendisi rahat ediyor,kendisine zarar gelmiyor.İlk önce ben nasıl elenmem stratejiyi yapıyor sonra bunu meşrulaşyırmaya çalışıyor üstüne kurgulanmış sempatik görünme çabaları sonuç ohhh bu haftayı da atlattık.Artık git.

• Yattara onlara yapacağı hamleyi kimin ismini söyleyeceğini net bir şekilde söylemiyor. Ama onların yanına gelip "Kimi yazdığınızı bana söyleyin ona göre hamle yapacağım" diyebiliyor. Hamsi bile tavada bu kadar kıvıramaz.
  • Bu yunus adada kafa yapan bir ot falan buldu gibi geliyor bana.

• Semîh Atakan'a ders olsun dîye yazdı
    Nagihanı tanımıyordu ki şimdi öğrendi
    Ünlüler kaybederse Semih Nagihanı yazabilir, diğerleri zaten karşılarına Semih'i almak istemez
    Güle güle nagi

Ama gönüllüler kaybeder Kerimoğlu gider
    Zaten senaryo böyle

• Yattarayı öven arkadaşlar yarışmadan 3 saat önce Ezgiyi göndermemiz lazım burayı hakketmiyor demesine ne diyor acaba ? Azıcık tutarlılık be kardeşim...

• Yunus ne ağladın be konusmayı bilmiyorsun daha ergen ergen alınıyodun atakana 1 ay önce hadi evine koçum
  • Atakan: beni neden yazdınız ?
    Semih: canım öyle istedi, yazdım.

Bu lafın üstüne ne söylenir ki ?

Yunus ve semih güzel ameliyat yapıyorlar, herkes gerçekleri görüyor sayelerınde. Ben aylar önce görmüştüm ama hala ısrarla maskeliyi savunanlar var.

• 
Sayfa: önceki 30803081308230833084
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.