Şimdi Ara

Kia, Alman devlerine meydan okumak istiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Spor sedan denildiğinde akla gelen ilk markalar Audi, Mercedes ve BMW olarak sıralanabilir. Yakın zamanda Kia’nın da bu kervana katılacağına dair dedikodular gündeme gelmeye başladı.

2015 yılında tanıttığı Nova konsept otomobil sonrasında bu yönde bir gelişme göstermeyen Koreli üreticinin 2017 de ilk modelini sergileyeceği yönünde haberler dolaşıyor. Arkadan itişli olarak gelecek otomobilin 2.0 litre, 2.2 litre ve 3.0 litre motor seçeneklerine sahip olacağı da ifade edilenler arasında yer alıyor. Kia kanadından konu ile ilgili bir bilgi gelmezken, tasarım ve performansa ilişkin başka bilgiler de henüz yok.

Hyundai, lüks sedanları Equus ve Genesis’i kendi markası altında çıkarmaya devam etmek yerine Genesis adında ayrı bir marka ismiyle satışa sunma kararı almıştı. Kia’nın spor sedan segmentinde bir otomobil çıkarması, tüketiciler açısından spor ve lüks imajını oturtamayan ve orta sınıf olarak değerlendirilen Hyundai markasının, bu algıyı Kia üzerinden aşmayı planlaması olarak yorumlanıyor.

• bmw havası alan bir tek ben miyim

• yeni ford mustanglere de benziyor önü

• Audiyle BMW'nin çocuğu olmuş bildiğin. Bu kadar çakma bir araba yapılabilirdi.

Farlar Audi, Kasa BMW.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De7 -- 5 Şubat 2016; 19:34:43 >
  • o aynalarla gelirse kimse birşey göremez

• Ön ızgarayı ikiye bölse zaten BMW olurmuş araç:) Hyundai mercedes'in tasarımını genesis'te kullanıyor Kia'da BMW'e sarmış demek ki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

o aynalarla gelirse kimse birşey göremez

kamera onlar

• Arka tasarım berbat olmuş bence, önden hafif bi Mondeo havası sezdim
  • Akla ilk gelen almanlar yanlış sıralanmış.
    Mercedes, BMW, Audi olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğin spor sedan işte. Hepsi birbirine illa benziyor zaten. Ben seve seve binerim buna eğer muadili alman'ın yarısını vereceksem.

• Ön tarafta bir audi gördüm

• Zaten teknoloji ilerledikçe büyük markalar ile makas daralıyor

• Bu bildigin yeni kasa m3 un onu olmus

• Ben beğendim dizaynı, rengi de güzelmiş.

• Abi araba hoş duruyor ama. O logoyu değiştirmesi lazım. O algıyı yok etmesi lazım.
    KIA logosunu görünce, çoook eskiden Cüneyt Arkın'ın Kia reklamında oynayıp, reklamın sonunda karate yapıp Kiaaaaaaaa diye bağırması aklıma geliyor ve midem bulanıyor..

• konsept sonuçta ne desek boş, üstteki arkadaşa katılıyorum, önünde kia yazdıkça işi zor
  • çakma AUDİ...

• BMW havası var ama yine de fena değil....

• Soul gibi giris seviyesi bir arabaya 85.000 isteyen Kia muhtemelen buna yarim milyon ister.
  • Ön Transit'in aynısı olmuş bence.

Şu forumun kafasını anlayamıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.