Şimdi Ara

Extra Chargeback (Block'lanmis charlar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
19.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Block lanmış hesabınız var sa ban yemiş değil sadece block lanmış hesaplar için geçerlidir. Bunu siteye mail atarak v.b şekilde düzeltemezsin zaten cevap ta vermezler. Yapmanız gerekenler paypal dan size mail gelmiştir bu olay yüzünden ingilizceniz varsa orada zaten detaylı şekilde anlatıyorwww.paypal.com gireceksiniz üyeliğiniz var sa direk girin sizden tekrardan card bilgilerinizi yazmanızı söyleyecek ve yazdıktan sonra ne kadar para banka tarafından alınmışsa para card tan çekilecek , ben üyelik almadım ben nasıl yapacam diyorsanız anasayfada en alttawww.paypal.com da security center var oraya giriyorsunuz Unauthorized Transaction sağ da yan tarafta oraya tıklıyorsunuz ve gelen sayfa boşlukları doldurun ve hangi card la aldıysanız o cardın sahibinin adı ve bilgileri
    ondan sonra devam yani continue diyeceksiniz ve orda hangi card la almışsanız son 2 numarısı verilmiştir sizden diğer numaralar istenecek yazın ve hesabınız tekrardan active hale gelsin umarım yardımı olmuştur anlamadığınız bir durum varsa bu başlık altında yazabilirsiniz. iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vouszer -- 30 Mart 2007; 14:38:58 >

• denemedim ama doğruysa tepelere bi yerlere çivilesek mi mod abiler??
  • Dogru tabi benim 70 lvl char im var block lan misti ben aldim chari yukardaki yazdigim gibi yapin yater char bi kac gün icinde acilir...
  • Hemen deniyecez. Umarım oLur. :(
  • artık bir bardak soguk su içmeyinwww.paypal.com a girin
  • geçici olarak üst konu olmuştur
  • inş işe yarar block alan arkadaşıma yolladım tşkler
  • ve bir soru blocklan hesap la kart sahibi fark lı
    paypaldan başka üyelik alıp ordan yollansa acc aktif olabilirmi
  • Bnm blocklanmış yok ama olunca kullanıcam faydalı mesaj ty
  • quote:

Orjinalden alıntı: RedSword

ve bir soru blocklan hesap la kart sahibi fark lı
    paypaldan başka üyelik alıp ordan yollansa acc aktif olabilirmi

varmı cevaplayabilecek
  • yalnız arkadaşım ii güselde ben 3 deişik kartla yükleme yaptırdım sonuncu da ban yedim ama para ödemesi yapılmış öle gösteriomuş ama bi de çalıntı kart olayı felan die bişi varmış biden fazla kredi kartıyla aynı accounta yükledinden banlanmışsın diolar bana öle bişi varmış bu char nasıl geri gelir

extra charge back dio ve tarihi var 11 /aralık/cumartesi ?

yardımcı olursanız sevinirim belki bi allahın kulu çıkıpta carımı geri verir
  • konuyu açan piyasada yok :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: RedSword

konuyu açan piyasada yok :D

Yukarda gerekli aciklamayi yaptim ama anlamayanlar icin resimli anlatim yapiyorum..(NOT) (banlanan char lar icin gecerli degildir sadece blocklanan charlar icin gecerlidir kredi cart'ınızın paypal a para ödemedigi icin block lanmis char lar icin gecerlidir )

http://img147.imageshack.us/my.php?image=resim1di6.png

http://img147.imageshack.us/my.php?image=resim2jf3.png

http://img294.imageshack.us/my.php?image=resim3sn7.png

http://img136.imageshack.us/my.php?image=resim4ns6.png

http://img136.imageshack.us/my.php?image=resim5rc7.png

5. resimdeki bilgileri doldurun en son silk aldiniz card ı yazin 3 4 tane card kullanmis olabilirsiniz ama enson silk aldiniz card in bilgilerini ve numarasini yazin bu kadar ben kendi char aldim biraz ingilizceniz varsa zaten ne yapilmasi gerekir yaziyo orda zaten block landi an size email gelmis tir paypal dan
    insallah bi yardimim olmustur ii kasmalar

• quote:

Orjinalden alıntı: o0PuSuLA0o

yalnız arkadaşım ii güselde ben 3 deişik kartla yükleme yaptırdım sonuncu da ban yedim ama para ödemesi yapılmış öle gösteriomuş ama bi de çalıntı kart olayı felan die bişi varmış biden fazla kredi kartıyla aynı accounta yükledinden banlanmışsın diolar bana öle bişi varmış bu char nasıl geri gelir

extra charge back dio ve tarihi var 11 /aralık/cumartesi ?

yardımcı olursanız sevinirim belki bi allahın kulu çıkıpta carımı geri verir

senin char in sitede banlanan lar arasinda yokda block yemistir siteye ismin yoksa büyük bi ihtimalle block lan mistir

dediklerimi 2 3 4 card fark etmez en son aldigin card paypal a para ödememis en son silk aldigin card la tekrar ödeme yapacaksin

• Sanirim umarim sorulariniza cevap verebilmisimdir Red konuyu daha dün actim konuyu acan piyasada yokdiyosun daha bügün bakabildim foruma
  • vouszer ßi SOru daha . ßLocklandığımız Kredi Kartı Kayboldu diyelim . :D ßaşka Kredi Kartı iLe ödeme imkanımız var mı ?
  • O zaman unut gitsin char ama yinede arastir bilmiyorum baska bi card la olurmu ama olmaz bence
  • :D yok Kredi Kartı Duruyoda :D Ya OLmazsa diyom hâni :P
  • olmassa paypal i arayabilirsin ii ingcen varsa çareler tükenmez bizde
  • yaaa Zaten ßi Daha Silkroad oyniyacağımdan DeğiL :D itemLar ve Paraları arkadaşLara verecem :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.