Şimdi Ara

EURO 2016 | Şampiyon PORTEKİZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.359
Cevap
32
Favori
238.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürpriz olmazsa 1960 yılının tekrarı olacak yine fransada şampiyon belli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadrolar açıklanmış, İngiltere - Belçika finali düşünüyordum fakat İngiltere kadrosu çok toy, tutunamazlar gibime geliyor. Şimdi kadrolara bakınca en oturmuş, en hazır kadro iki ülke takımında bulunuyor, biri Almanya diğeri Belçika, final, bu iki ülke takımını karşı karşıya getirirse pek şaşırmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena turnuva olacak gibi.Kendisini göstermek isteyecek çok fazla genç var ve çoğu formdalar.Rashford,Coman,Emre Mor ve Denayer bu turnuvada iyice sivrilir diye düşünüyorum.
  • yalçın ve aytaç.

EURO 2016 | Şampiyon PORTEKİZ
  • Az önce Türkiye'nin kadrosuna baktığımda çok genç bir kadro gözüme çarptı, üşenmedim ortalamayı buldum 26.6 civarında çıktı. İnternetten biraz araştırma yaptım, güncel kaynaklara göre yaş ortalamamız 27 imiş, bu durumda turnuvanın en genç 5. takımıymışız. İlk sırayı beklenildiği gibi İngiltere alırken son sırayı 29 küsür ile İrlanda Cumhuriyeti almış. Bence İngiltere ve Belçika'dan sonra bizim gelmemiz gerekirdi, bilmiyorum belki de yanlış hesapladım.
  • Ya belcika diyenler bi susun da futboldan anliyo sanalim

• 15'e yakın hazırlık maçı izledim bu turnuva çok vasat olabilir takımlar özellikle grup maçlarında 1 puanın öneminin farkında tarihin en fazla beraberliği bu turnuvada olacak gibi ayrıca altci Tayfa çok kazanacak gibi duruyor altin orani çoğu macta 1,3 seviyesine inebilir

• Yerimizi alalım ramazanla beraber çok zevkli geçecek.
  • Nedense ben bu müziği daha çok seviyorum Euro 2012..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon.

Nedense ben bu müziği daha çok seviyorum Euro 2012..

Bunu ben de seviyorum ama 2008 en keyif aldığım şampiyonalardan biriydi -2000 kadar olmasa da-, orada intro şeklinde çalıyordu, ritmi çok hoşuma gitmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neutumn -- 4 Haziran 2016; 16:00:53 >

• hırvatistan en az yarı final

belçika ispanya erken elenir

galler kuzey irlanda albania süpriz yapar burayada yazalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon.

Nedense ben bu müziği daha çok seviyorum Euro 2012..

Hocam bu baya kötü ya.Şarkı o-ooo-o ye-ee-ee den ibaret gibi.

• Maçların hepsi (Bizim milli takım ve diğerleri) ayrım olmadan TRT'de değil mi?

• FT'nin Ahmet Çalık'a güvenmesi gerekiyor Topal orta sahada oynamazsa selçuk - oğuzhan orta sahası çok yumuşak kalacak. stoper de hakan - ahmet orta sahada topal - oğuzhan en uygunu. zaten zor bir gruptayız kaybedecek bir şeyimiz yok. Ahmet bence iyi stoper iyi de bir sezon geçirdi. Hatta Ahmet bana Hakan'dan daha çok güven veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Maçların hepsi (Bizim milli takım ve diğerleri) ayrım olmadan TRT'de değil mi?

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

yalçın ve aytaç.

EURO 2016 | Şampiyon PORTEKİZ

ömer ve aytaç'ı nasıl ikna edemediler aklım almıyor. arda - hakan yerine ömer ve aytaç'ı tercih ederim şahsen.

• Üstteki soruyu tekrarlamış olcam ama emin olmak için soruyorum, benim bildiğim kadarıyla Türkiyenin maçları trtde olcak, diğerleri ise digiturk-ligtv'den yayınlancak. Böyle bi haber okumuştum. Siz emin misiniz TÜM maçların trtden yayınlanacağına?
  • Slovenya maçında forvette Burak olacakmış sanırım bu adam resmen futbolcu kayırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

Üstteki soruyu tekrarlamış olcam ama emin olmak için soruyorum, benim bildiğim kadarıyla Türkiyenin maçları trtde olcak, diğerleri ise digiturk-ligtv'den yayınlancak. Böyle bi haber okumuştum. Siz emin misiniz TÜM maçların trtden yayınlanacağına?

Tüm maçlar TRT'nin bize aksettirdiği gibi TRT'de yayınlanacak ancak Digiturk de tüm maçları ya da belli maçları yayınlayacak. Aynı anda yayınlanması söz konusu zira EURO 2008'de aynen bu şekildeydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

Üstteki soruyu tekrarlamış olcam ama emin olmak için soruyorum, benim bildiğim kadarıyla Türkiyenin maçları trtde olcak, diğerleri ise digiturk-ligtv'den yayınlancak. Böyle bi haber okumuştum. Siz emin misiniz TÜM maçların trtden yayınlanacağına?

Eminim. Zaten Turnuvanın baş geliri yayın hakları. Ve her maçı yayınlamak zorundalar. Her ülkede böyle.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.