Şimdi Ara

Lux Ne Zaman Nerf Yemeyi Düşünüyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçma sapan hasarı olduğunu düşünen bir tek ben mi varım? Şu anda Korelilerin maçı var ve orada bile dengesizliğini hissettiriyor. (Altın,gümüş elo yorum atmasın)

• Dakika 40dan sonra Lux'ı olan takım garanti kazanıyor. Tek ultiyle adc apc teklemek nedir ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sup olarak buhurdanlık alıp deneyin bi de , düzgün bir w ile takımı coşturabiliyor ,kendi hasarı da cabası

• bilmem sormadım kendisine

bu arada plat 5 0 lp egosu bu
  • (Altın,gümüş elo yorum atmasın)
    tmm
  • U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    OKUMAYIN SUP LUX
  • mobilitesi sıfırın altında olan bir şampiyon için pekde önemli değil bu kadar hasar çıkarması.

• O nasil bi ego ya altin gümüş yorum atmasin ahaha onlarda sırada bekliyodu m4a1 konu acsada yorum atsak diye

• Bronzum yazabilir miyim abi?
  • Ben 2 aydır bundan yakınıyorum hocam nasıl görmezsin beni? Ayrıca mobilite falan diye bahane yapmayın burda gayet yeterli range sahip,minyon dalgasını bile cömertçe ultisiyle temizleyen şampiyondan bahsediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 5 Şubat 2016; 16:27:53 >
  • gkhnmr kullanıcısına yanıt
    Bu cevabı görmek istemediğim için gümüşlerden ve altınlardan yorum istemedim.
  • Ayrıca yabancı sitelerde de birçok kişiyle tartıştım.Adam bana Lux yine de turnuvalarda falan picklenmeyecek dedi görürsün iddiaya girelim falan yazdı.10 gün sonra 2-3 kere picklenince adama yazdım kendisi hala kayıp
  • Hurricane10 kullanıcısına yanıt
    Ultisinin süresi de çok kısa.Probuilds'e bakarsan sürekli pickleniyor.
  • Platlar yorum atmasın pls
  • M4A1-S kullanıcısına yanıt
    Hocam bana söyleme ben bütün ligleri hatta EU CS,NA CS bile takip eden insanım.Ne kadar saçma şampiyon olduğunu biliyorum.Sen sürekli mobil değil,suikastçılar hemen alt eder diyenlere anlatmaya çalış.Aslında onlar Luxun matchuplarına baksalar 1 tane 50nin altında kazandığı matchup bulamazlar ama hala burda konuşurlar.Aslında şuan pasifi ultisinden daha büyük sorun ya da e yeteneği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 5 Şubat 2016; 16:39:01 >
  • Ben düşünmüyorum. Hasarı uzun zamandır böyleydi. Birkaç ay önceye kadar forumcanak çöp diyorduk zaten.

E'nin patlatma süresini kaldırmaları epey güçlü yapmış Lux'ı. Çok rahat dürtüyor.
  • vaybe diğer herolar nerflene nerflene lux nerf bile duyduk artık
  • [A]narchy kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer şampiyonların nerflenmesi etki de hiçkimse Lux için buff istemezken durduk yere bufflamaları daha bir saçma.Hayır sanki Lux zamanında çok güçsüzdü de buffladılar.
  • Karsiya plat geliyo diyip gumuslerle pre girmek isteyen dahiyane arkadasimizin yardim cagrisina plat 5 0lpleri bekliyorum. Lutfen en kisa zamanda gelin senlik yapariz

• Hurricane10 kullanıcısına yanıt
    Yanlış değildi. Neyse bunları bırakalım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.