Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Street Fighter 5'ten 'KEN' Tanıtım Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Street Fighter serisinin en eski ve popüler karakterlerinden Ken'i tanıtan yeni bir video yayınlandı. Bu videoda Ken'in özelliklerine yakından bakma şansı yaklıyoruz. Ken her zamanki gibi son derece agresif.

Ken, "V" yeteneği sayesinde (ekranın sağ alt köşesinde) düşmanla arasındaki farkı hızlı bir şekilde hareket ederek kapatabiliyor. "V" yeteneği hasarı arttırabildiği gibi komboları da uzatma özelliğine sahip. Aşağıdaki videoda ayrıca Ken'in "süper" vuruşlarını da görme şansı yakalıyoruz. Düşmanların işi çok zor görünüyor.

• ken abimizin 4. oyundaki tiplemesi daha güzeldi bana kalırsa

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ken bu oyunda en çok hakkı yenilen emektar bir karakter umarım bundan sonra çok kısıtlanmaz.
  • Kombalar tek kelimeyle mükemmel olmuş 1;2 iyi az oynamadım atari salonlarinda özellikle 2 çok güzeldi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Artık şu akumanın tekken 7de olmasının haberini yapın!
  • son boss kim onu merak ediyorum.yeni bir karakter yada alpha daki gibi karakterler içinden mi gelecek.
  • ken değilde oyun çok hoşuma gitti, umarım oyunun çıkışında bol karakterli olur yine dlclere saklamasınlar karakterleri
  • @Master_Evil kesinlikle katılıyorum..dövüş oyunlarını sürekli canlı tutan bol karakter..ama 16 karakterle çıkacak galiba ..16 çok az..40ı bulmalı bu sayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.