Şimdi Ara

LoL Killeri aldıktan sonra hangi görevi yapmam lazım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba genellikle solo oynuyorum ve lane aşamasında iyiyim genelde üstün çıkıyorum . Soloda kill alıp mide yardım ediyorum ordanda bir kill çıkarıyorum , soloyu birdaha kesip bota baskına gidiyorum ve killeri arkadaşlara bırakıyorum ama sonrası gelmiyor . Yani ne yapacağımı bilmiyorum , ayrık ittirmeye başlıyorum solo kulemi alıyorum , içeriyi wardlayıp mid kulesinide almaya çalışıyorum ama hep tek başıma yapıyormuşum gibi alltan bot saçma saçma hareketler yapıyor killer veriyor , bana yardıma gelen de yok benmi yanlış kompozisyon yapıyorum , ne yapmam gerekiyor anlamıyorum

• Hangi champlar ve hangi lig

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Middeki adamı 5 kez kesiyorum ben. Sonra bota gidip double alıyorum alldan report mid demeye başlıyolar. Sonra önüne çıkani tqliosun oyun bitiyo.
  • Ligine ve oynadığın şampiyonların mobilitesine göre değişiklik gösterebilir bu durum.
  • En önemli hede kuleler = baron > ejder diye gider bu sıralamaya göre hangisini yapabileceksen yapmaya bak.

• Genellikle irelia oynuyorum , inanılır gibi değil ama sezon 2'den beri belli aralıklarla oynuyorum şu oyunu ama bir türlü çözemedim
  • öncelik kuleler, kule alınamıyorsa veya ilk ejder 10-15. dklarda düştüyse ve ejdere yakınsan ejder alınabilir.

ekstradan bota gidip kill aldıysanız ejder almaya çalışın. ilk ejder önemli.hem de yukarıda kaçırdığın farmı telafi etmiş olursun.

• Kulelere önem ver gerisi gelir

• zırh satıcısının kızı var ya market. ona gidicen hangi yemeği yapıcağını sorucan. sonra zırh satıcısına gidip söylediği şeyi seçicen. sonra +0 keşiş plaka zırh vericek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puantum

Arkadaşlar merhaba genellikle solo oynuyorum ve lane aşamasında iyiyim genelde üstün çıkıyorum . Soloda kill alıp mide yardım ediyorum ordanda bir kill çıkarıyorum , soloyu birdaha kesip bota baskına gidiyorum ve killeri arkadaşlara bırakıyorum ama sonrası gelmiyor . Yani ne yapacağımı bilmiyorum , ayrık ittirmeye başlıyorum solo kulemi alıyorum , içeriyi wardlayıp mid kulesinide almaya çalışıyorum ama hep tek başıma yapıyormuşum gibi alltan bot saçma saçma hareketler yapıyor killer veriyor , bana yardıma gelen de yok benmi yanlış kompozisyon yapıyorum , ne yapmam gerekiyor anlamıyorum

karşı inh. önünde penta attıktan sonra oyunu bitirmeyeceksin . base atıp takım arkadaşlarına bitirmeyin baskısı yapacaksın .
  • SOLO
    daha çok kill alman lazım kill>all
  • ligin bronze, silver yada gold ise tek başınada olsa bulduğun her fırsatta kule almaya bak bu oyunu kuleler kazandırır. nexusa gelmeden oyunu kazanamazsın bunu aklından çıkarma. bu 3 ligde takım oyunu çoğu zaman işe yaramıyor. ha pre girersen arkadaşınla bu dediklerimi daha kolay yapabilirsin.

• Genellikle solo oynuyorum demişssin sanırm Mid yada jungdan bahsedion bencede takımına bırakma sadece sen almalısın
    KİLLERİ AL!.. Bak keyfine
  • topda kule alıcaksın sürekli karşı takıma adam topu yardı lan bir bakın baskısı kuracaksın.
  • Solo

• quote:

Orijinalden alıntı: AnakinnTv

SOLO
    daha çok kill alman lazım kill>all

anakin abi ddos yiyip duruomuşsun geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.