Şimdi Ara

Maks. 1000tl telefon tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maksimum 1000tl ye alınabilecek en ideal cihaz hangisidir sizce? C4- M4 Aqua - Mi4 gibi cihazlar arasında kaldım. Aldığım cihazın beni 2 sene götürmesi gerek. O yüzden f/p oranı yüksek bir cihaz arıyorum. Önerilere açığım.

• samsung galaxy alpha derim.
  • Hocam samsung cihazlardan pek hoşlanmıyorum. Sırf şu ekran görüntüsündeki rengarenk tema bile çocuk işi gibi gösteriyor kendini.

Maks. 1000tl telefon tavsiyesi.

farklı önerilere açığım.
  • Mi4 sd slotu yok ve Türkiyede yeni bir marka biraz riskli olur. Yoksa diğer iki cihazdan çok daha iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 aydır c4 sahıbıyım memnununm,ıkı haftakı guncellemeden sonra seker gıbı oldu fp olarak kesınlıkle onerırım,orta segment samsung bulasma touchwızh arayuzu ıle 3-5 ay sonra anlarsın zamanında boyle yazmıslardı forumda,demek bunun ıcındı diye.
  • xperia c4
  • Casper M1 bir bak istersen fiyatina gore harika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • c4
  • Tavsiyeler için sağolun arkadaşlar. Şuan listeme yeni cihazlarda ekledim. Sony m5 almaya niyetlendim ama onunda ana konusunda sorunlardan başka birşey konuşulmuyor. Kafam kazan gibi oldu 3 gündür telefon araştırıyorum içinden çıkamadım. C4 plastik ve 5,5 ve taşınabilirliği konusundan dolayı kafam takılıyor yoksa güzel cihaz. Fiyatı 100-150 lira daha artırabilirim arkadaşlar ama almışken bu paraya iyi birşey olsun istiyorum.
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Benim tavsiyem kesinlikle Samsung'dan uzak durmanızdır. Ben hem donanımsal, hem de teknik servisle alakalı çok sıkıntı yaşadım. Plastik olduğu için sorun etmenize gerek yok bence. Çünkü plastik kasa yapmayan benim bildiğim bi Samsung s6, bir de iphone var. Diğerlerinden çok emin değilim ama geneli plastik kasaydı. Biraz daha artırabilsen bütçeyi xperia z5 compact önerirdim. hem boyut olarak küçük, hem de performansı çok iyi.
  • Xperia c4 iyidir.

• Yorumlara göre c4 aldım. Ama tahmininde daha büyük bir cihazmış. Performansıda sanki 1 saniye geriden takip ediyor gibi. Genel anlamda cihazdan hoşlanmadım. Hat taktım ve 2-3 saat kullandım iade etme şansım varmı giytigidiyordan almıştım.

• Hocam bende samsung sevmesemde maalesef bu fiyat araliginda ki en iyi telefon samsung j7

• İade edebilirsem biraz daha para koyup daha iyi bir cihaz bakıcam. Nasıl iade edecem onu bilmiyorum. Firmayı aradım iade alamayız diyor. Gittigidiyor dan almıştım direk kargoyu yollasam kabul etmeme şansı varmı acaba firmanın ?
  • Hic bir fikrim yok ama internetten aldigin icin iade hakkin olmasi lazim,gun gecmeden.Satis sozlesmesini oku firmanin veya gittigidiyor ile irtibata gec normalde uzaktan mesafeli satislarda 15 gun veya 1 aya kadar iade hakki oluyor ama cep telefonlarimda gecerli mi bilemiyorum. Daha deneyimli biri umarim sorunu cevaplar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.