Şimdi Ara

Teknosa Şampiyonlar paketi yeniden 568 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
5
Favori
6.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

birde bu pakette dondurma hakkı varmı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmutti -- 7 Mart 2016; 16:04:15 >
  • Paketi bir hafta sonra kurdurdum. Çanak sorunu yaşadım. Kanal tanımları geç yapıldı. Süresi geçmiş bu kampanyanın dendi. Biraz değişik oldu ama haber bekliyorum umarım kısa sürede kurulum işlemi tamamlanır kanallarda sorunsuz gelir. Fakat belirtmek isterim d-smart hd yayın kalitesi digitürkten daha iyi. Lig olmasa yüzüne bakmam bunların.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitesinde 995 tl yazıyor kampanya bitti mi yoksa mağaza mağaza gezmek mi lazım?
  • fromelf kullanıcısına yanıt
    Mağazalarda kasada düşüyor fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Mağazalarda kasada düşüyor fiyat

Mağazayı aradım ellerinde paket var ama 965 tl diyorlar indirim yok diyorlar belli bir kotası mı vardı acaba?
    Bana barkotta fiyat düşmüştü hocam.

• Fiyat sadece mağazalara özel teknosa internet sitesinde 995 tl magazaya gidince 568 tl den alınıyo herhangi bi teknosaya gidip stok olan mağazalardan paket talep edinilebilir

• İnternet sitesinde Adanada 2 noktada var gözüküyor fakat mağazaya gidince personeller ürün yok diyor. Mersine de gittim fakat ürün bu taraflarda yok malesef
  • Stok olan bi mağazadan talep ettirseydiniz Ankara Istanbul gibi buyuk sehirlerden

• bugün antalya'dan aldım, mark antalya teknosa'da 6 adet vardı. 568 tl ye geldi. kurulum 30 tl imiş başka ücret yokmuş. aylık üyeliğimi de kapattırdım. şimdi bunu açınca sorun olmaz değil mi?
    Yeni üyeliği, evde olan birinin adına yapın. Eski üyeliğinizi yeni kapattırdıysanız, Sizin üyeliğinizi kabul etmezler.
  • Arkadaşlar bende 5 dakika önce bu paketi aldım Pendik Neomarin de 568 TL idi.

nette kontrol ediyor fiyat 990 çıkıyor fakat rafta ve kasada 568 TL sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: cesceyms

Yeni üyeliği, evde olan birinin adına yapın. Eski üyeliğinizi yeni kapattırdıysanız, Sizin üyeliğinizi kabul etmezler.

teşekkürler öyle yapayım olmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fromelf -- 17 Mart 2016; 18:00:15 >
  • xmutti X kullanıcısına yanıt
    evet bende de aynısı oldu ellerinde kalan paketlermiş bunlar ondan dolayı böyleymiş.

Acaba açtırmak için digiturk bayiine gitmemize gerek var mı yoksa telefonla da açıyorlar mı?
    hocam telefon açıp gelin kurun demek gerekiyor.

tecrübe eden varmı, benim evde digiturk var. adresi biraz değiştirip versem, gelip diğer odaya kursalar, bir sıkıntı çıkıyormu? eşimin adına açacağım yeni kaydı. ne dersiniz?
  • xmutti X kullanıcısına yanıt
    Benimde evde Turksat üzerinden digiturk üyeligim var ve bu ay sonu bitiyor. Müsteri temsilcisi ilk başta bu kampanyanın yeni üyeler için olduğunu fakat alırsam mağdur etmemek için kuracaklarını söylediler. Bende dedim gerekirse eşimin üzerine alırım o yüzden sorun yok sonuçta hazır müşterisin 1 yıllık bunu kaçırırlarmı.. İnternette 995 TL gözüküyor ama mağazadan alınca 568 TL ye veriyolar.
  • Bugün teknosadan 568 tl paketi aldım. Eski üyelik eşimin adınaydı bugün onu iptal ettirdim ögle saatlerinde akşam paketi kayıt ettirmek için aradım digitürk ü bu sefer kendi adıma alıcaktım adam aynı adrese baglantı yapmıyoruz dedi 3 ay beklemem lazımmış dedim benim üstüme farketmez dedi 2 yıl önceden aynı adrese bnmde kaydım var adamla baya kavga ettik sonuçda paketin şifre kagıdını açtıgım için iadede edemem paket kaldı elimde yazıklar olsun böyle firmaya hakem heyeti tüketici heyeti her yere şikayet edicem bunları.

Almayı düşünen varsa istanbul cevahir teknosada çok var. Maçlar olmasa kırk yıl tv siz kalsam bu adamların platformunu eve sokmam. inş tez zamanda maçları başkası alır cine 5 den beri maç yayını satın alırım bunlar kadar adilik yapanı görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 26 Mart 2016; 21:21:37 >
  • Son aktivasyon tarihi belli mi ?
  • Bu paket turksat mi eulsat mi?

• Eutelsat
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.