Şimdi Ara

1 Tepsi Baklava alana 1 Tepsi Börek Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
17.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 Tepsi Baklava ya 1 Tepsi Börek Hediye

Fiyatlar

http://www.dilimborek.com.tr/kategori/baklavalar

Börek fiyatları

http://www.dilimborek.com.tr/kategori/borekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir baklava kentli olarak söyleyebilirim ki fiyati çok iyi. Ama tadi nasildir?

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Bende onu merak ediyorum asıl Herhalde forumdan daha önce dilim börekten baklava almış biri çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 lira eksik verecem diye Glikozlu baklavalardan almayın arkadaş. Yazık günah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 5 Şubat 2016; 10:13:27 >
  • valla buna konu açıldığını bilseydim bende buna açardım. bulunsun bari

bendeki broşürde 79 TL diyor. ama sanırım sadece ankara içi

http://www.erciyesborek.com/

1 Tepsi Baklava alana 1 Tepsi Börek Hediye

• Biz iş yerinde buradan börek ve baklava söylüyoruz.

Gayet güzeller iç dolgunluk tatmin edici , öyle dandik değil f/p ürünüdür.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Glikozlu olduğunu nereden biliyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Olmasaydı yazarlardı zaten büyük puntolarla merak etmeyin. Böyle bir reklam fırsatını kaçırırlar mı?

• Merhaba.
    En ucuz tepsi börek 45 TL
    O paraya 1 kilo bonfile alırım daha iyi.
  • Dilim börek el değiştirdi bu yüzden kampanyalara ağırlık verdiler. Hatta ürün kalitesini de iyileştirmişler. Bi su böreği var efsane (iki çeşit su böreği yapıyorlar kalite farkı var arasında)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Olmasaydı yazarlardı zaten büyük puntolarla merak etmeyin. Böyle bir reklam fırsatını kaçırırlar mı?

Tmm aga sen 200 tl ver tepsisine güzel yediğini san.

• Mytohology M kullanıcısına yanıt
    Tepsi börekten bir tepsi 2.75KG diyor. 45TL olsa bir tepsi kilosu 16.37TL ye geliyor. Fena fiyat değil. Eğer tadı iyiyse tabi.

• neredeyse 3 yıldır veya daha fazla tüm bayramlarda baklavayı dilim börekten alıyorum yiyen herkez çok memnun ev baklavası gibi kim yaptı diye soruyor ? arada misafir falan geldiğinde börekte söylüyorum börekler de mükemmel malzemesi kalitesi, içierisindeki malzemeler bol.

Dilim börek özellikle glikoz kullanmıyoruz diye reklam yapıyorlardı şeker pancarı kullanıyoruz diyorlardı, normal de dışarıdan aldığım baklavalardan 3 dilim yediğimde kesişiyordu damağım sanki uyuşuyordu dilim den aldığınız baklavalarda sıkıntı yok istediğiniz kadar yiyin kesmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

quote:

Yav konuşturma beni gıda sektöründe çalışıyorum. Neyin ne olduğunu, güzel olduğunu iyi biliyorum. Canını sıkma. iyi bir baklavanın bu fiyattan kurtarması imkansız. Asıl sen 50 tl az verip kar yaptığını sanmaya devam et. 10-15 tepsi alıp sakla emi. Aman kaçırma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 5 Şubat 2016; 10:28:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

quote:

Yav konuşturma beni gıda sektöründe çalışıyorum. Neyin ne olduğunu, güzel olduğunu iyi biliyorum. Canını sıkma. iyi bir baklavanın bu fiyattan kurtarması imkansız. Asıl sen 50 tl az verip kar yaptığını sanmaya devam et. 10-15 tepsi alıp sakla emi. Aman kaçırma.

Aga nerede çalışırsan çalış banane benim demek istediğim her pahalı=güzel değildir.

Burada insanları aşağılamaya çalışma 5 tl fazla ver diye insanlar biliyor neyin iyi neyin kötü olduğunu herkes 1 tepsi baklavaya 200 tl verecek güçte değil malesef

• quote:

Ürünlerimiz, kesinlikle koruyucu ve katkı maddesi içermez.
    Su böreği hamurumuz su katılmadan, yalnızca un ve yumurta ile yoğrulur.
    Böreklerimizi, bitkisel sıvı yağ ve sadece firmamız için üretim yapan mandıradan temin edilen peynirle hazırlıyoruz.
    Ürünlerimizde kullandığımız bitkisel yağları, yanmaması için su buharı ile ısıtıyoruz.
    Glikoz şurubu vb. hiçbir tatlandırıcı içermeyen tatlılarımızda Eskişehir ve Konya yöresinin pancar şekerlerini kullanıyoruz.
    Ürünlerimizi düzenli olarak denetlenen hijyenik ortamımızda hazırlıyoruz.
    Kullandığımız markalı ve sertifikalı ham maddelerin kalitesini, kalite analizleriyle sürekli olarak teyit ettiriyoruz.

http://dilimborek.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprice -- 5 Şubat 2016; 10:52:30 >

• İlla 1 tepsi almak şart değil.. Ne kadar alırsan o kadar börek bedava diyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncanny -- 5 Şubat 2016; 10:32:16 >
  • Arkadaşlar tartışmaya gerek yok düz mantık sen gidiyorsun toptancıya 1 kilo mal almak istediğinde x ürün 5 tl 10 kilo dediğinde fiyat farklı 100 kilo değiğinde yine farkediyor, elemanlar senin benim gibi 50 kilo 100 kilo mu alıyor malzemeyi ? dilim börek şubelerine gidip gören varmı ? nasıl yoğun olduklarını vs....
  • quote:

Glikozsuz hiçbir şey mümkün değil

• uncanny kullanıcısına yanıt
    Sitesinde o şekilde gördüm ben. Belki kilo alımında da geçerlidir. Arayıp sormak lazım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.