Şimdi Ara

@ttnet.net.tr mail adresinizi kullanabiliyormusunuz>>YARDIM<<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son 10-15 gündür @ttnet.net.tr mail adresimi outlook express üzerinden kullanamıyorum(web.den kullanabiliyorum) aşağıdaki hata iletisini alıyorum;
    halbuki diğer mail adresim olan @gmail adresimi rahatlıkla kullanıyorum.

sizlerde de böyle bir hata iletisi varmı yoksa sadece benden kaynaklanan birşeymi acaba

outlook express vermiş olduğu hata iletisi

Sunucu bir hata bildirdi. Hesap: 'mail.ttnet.net.tr', Sunucu: 'mail.ttnet.net.tr', İletişim Kuralları: POP3, Sunucu Yanıtı: '-ERR Cannot connect to POP server 212.175.13.129 (212.175.13.129:110), connect error 10061', Bağlantı Noktası: 110, Güvenli(SSL): Hayır, Sunucu Hatası: 0x800CCC90, Hata numarası: 0x800CCC90

• yokmu bilgisi olan
  • .....ttnet.net.tr adresinde mesaj ayarları bölümünde;
    "Dış bir kaynaktan bu hesaba posta indirmek istiyorum."
    seçeneğini aktıf olup olmadğını kontrol et!
    değilse aktif etmeyi dene...
  • bende sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::SpyNet::: -- 7 Ocak 2007; 16:36:25 >
  • git orda ayarları var ayarlarını kontrol et.ssl yi açman gerekiyor olabilir. portlarıda kontorl et.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutimuti

git orda ayarları var ayarlarını kontrol et.ssl yi açman gerekiyor olabilir. portlarıda kontorl et.

ya kardeş ben bu mail adresini 3 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar sorunsuzdu; ancak 15 gündür falan sorun yaşıyorum yani daha önce yoktu ve ayarlarımda doğru ayarlanmış vaziyette sen sorunumu tam okumadın galiba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.