Şimdi Ara

Ya bu forgiven nasıl bu kadar farm yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ezildiği maçta bile dkx10 sayısına +10-20 daha ekleyen bi adam

Daha yenide 15 dakikada 160 cs yaptı

AGA NASIL YAPIYOR BU YAV

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben jungle veya lane fark etmeksizin 20 dakikada 100 farm zor yapan bir insanım Bu insanlara bakınca ne yapıyorlar diye düşünüyorum.
  • Lanede farm kaçırmayıp junglerın tavuklarına kurtlarına sulanıyorlar. Milletin lanenine gidip farm alıyorlar. Aynısı yap bakalım trde bi güzel sövsünler.
  • Bottaki farmi caliyor
    Sonra adc farm calma ** ben feed diyor. Bot lane bosaldigi icin hem mid hem de bottaki farmlari aliyor.

• İlk 25 dakka fight yapmıyorlar normal bişey her oyun aynı tempoda benzer durgunlukta bazen soloq maçları dönüyor şampiyona göre 13dkda 140 ı buluyor bazen farmım ama bazen dk 20 oyunda 30 kill 150 farmla geziyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 4 Şubat 2016; 23:40:13 >
  • Ben daha dakika x10 zor yapıyorum pff
  • Cunku sectikleri sampiyonların hangi itemi alınca güç patlaması yapacağının farkında o itemi cıkana kadar minyon kesiyorlar genelde savası kovalayan sampiyon ustunlugu olan taraf oluyor yuksek eloda izledigim maclar boyle hep benim oyunlarımda jungler orman donmeyip sacma sapan gang atmaya calisiyor sonuc 10minyon kaybediyorum ve skorda cikmiyor

• Lcs in en çok farm yapan oyuncusu olabilir.Her maç böyle.Bende hayret ediyorum bazen.

• Ortada adc jungler vs gelip içine ettiği için ben de fazla yapamıyorum ama top ve adc iken hiç problem yaşamıyorum.

• Soloq oyunlarda bile dkx10 farm yaptığımız çok oluyor o seviyede bi oyunda çok normal. Adamlar hep lanede kalıyor bırak da yapsınlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prof maçlarda özellikle eu lcsde farmer oyunu tüm takımlar kabulleniyor adclerde rahatlıkla customgame gibi farm yapabiliyor.Meta değiştikçe adclerin çok daha fazla farm aldığını görebilirsin, bunda garip birşey görmüyorum alamayanların nasıl alamadığını sormak gerekiyor.
  • Dublelift 35 dk 410 farm civarı yapmıştı genel olarakda çok yüksek yapıyordu eskiden

• başka bişey yapamadığından
  • dk 20 , 250 standart
  • Forgiven baya iyi farmlıyor cidden geçn sene de merak konusuydu nasıl yaptığı, keşke gecen seneki lpl gibi şampiyon kamerasından bakabilsek de öğrensek stream de yapmıyo anca twitterdan ağlıyo 2v5 oynamaktan sıkıldım diye :P

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü o forgiven başka açıklama bulamıyorum.

• yapıyor ki orada
  • Adam best adc by far

• quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Zaten ben oyüzden Tr' de oynamıyorum. EUW' de mis gibi ormandan başkalarının lanesinden minyon topluyorum.

Koridordakiler ormanı çalınca falan "U little flamingo" diyor nb3 aklıma o geldi

• 15 dk 160 normal

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.