Şimdi Ara

Greenify, root gerektirmeyen fonksiyonlarını geliştiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Greenify, root gerektirmeyen fonksiyonlarını geliştiriyor

Root yapılmış cihazlarda performans, enerji verimliliği gibi konularda büyük bir kontrol imkanı sunan Greenify, root olmayan cihazlar için de önemli fonksiyonlar sunuyor. Versiyon 2.8 güncellemesi ile, root edilmemiş cihazlar için sunulan fonksiyonlar geliştiriliyor. 

Yeni güncelleme ile sunulan özelliklerden birisi Agressive Doze. Android 6.0 cihazlar için geliştirilen özellik, sürümde mevcut olan Doze güç tasarruf modunu biraz daha agresif şekilde kullanıyor. Root gerektirmeyen bu özellik, otomatik olarak arkaplanda çalışan uygulamaları kapatabiliyor. Root tarafında ise Shallow Hibernation adında yeni bir özellik ve gezinti çubuğunda sürükleme hareketleri şeklinde yenilikler var. 

• Android'deki en mükemmel uygulama.

• Bende kurulu. Ama bir fark goremedim. :d

• Bir ara yüklemistim ama pek bir fark yoktu sildim...

• pil süresini uzatmanın olmazsa olmaz programların başında geliyor.neredeyse 3 senedir kullanıyorum. çok iş yapıyor. telefonun ekranı kapalıyken arka planda çalışmak isteyen uygulamaları süresiz uyutuyor. Root şart (efektif olması için) + kullanıcınında o çalışmak isteyen programları bulup kapatması gerekiyor bizim kullanıcının kafası basmaz böyle şeylere.

Amplify + xposed ve greenify = Note 5 imin standby süresi 1 gün.( çift hatlı olan)
  • Sürekli telefonu kurcalayan ve oyun oynayan biriyseniz, Greenify değil Blackify de kullansanız 3 saatden fazla ekran süresi göremezsiniz. Zamanında bu tür programlardan çoğu kez kullandım ama yine de gün içerisinde şarja takıyorum telefonunu. Note 4 ve Note 5 için bahsediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Sürekli telefonu kurcalayan ve oyun oynayan biriyseniz, Greenify değil Blackify de kullansanız 3 saatden fazla ekran süresi göremezsiniz. Zamanında bu tür programlardan çoğu kez kullandım ama yine de gün içerisinde şarja takıyorum telefonunu. Note 4 ve Note 5 için bahsediyorum.

telefonlarda batarya ölçmede kıstas standby süresidir ekran açık kalma süresi değil.

• Gelişmesin kardeşim yaa ben rootladıktan sonra niye geliştiriyorlar arkadaş.

• Facebook'u kapatmamaya biraz daha devam ederse kaldıracağım, her seferinde manual kapatmaya zorluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: orientem

Facebooku kapatmamaya biraz daha devam ederse kaldıracağım, her seferinde manual kapatmaya zorluyor.

uygulama uykuda değilken greenify'e girip facebook'u tıkla.. yukarıda makas (uyandırma yollarını kes) tıkla..
    2-3 farklı servis facebook'u uyandırmaya çalışıyor,bu uygulamaların uyandırma yollarını kesersen sorun çözülüyor..ben böyle aştım..

• Huawei g7 de zaten arka planda çalışan uygulamalar kontrol edilebiliyor.
    Greenify, root gerektirmeyen fonksiyonlarını geliştiriyorGreenify, root gerektirmeyen fonksiyonlarını geliştiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.