Şimdi Ara

APOTEMİ YGS DENEME COZUMLERİ NE ZAMAN EKLENECEK ?(FEN BİTTİ SIRA MATTA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bune ya ilk 5 denemeyi cozduk devaminin cozumleri yok ygs den sonra mi eklemeyi dusunuyorlar.Birde ustunde koca puntolarla cozumlu yazmislar bu bir aldatmaca degil mi bu durumda sitedeki duyuruya gorede eklencek ama ne zaman belli degil siteyi mail yagmuruna mi tutsak acaba?

EDIT:apotemigrup@gmail.com bu mail adresinden yazabilirsiniz arkadaslar

EDIT:Evet arkadaslar fen bitti sira matematik te hala 5 te mail gondermeye devam edelim sinava cok az kaldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Vettel -- 12 Şubat 2016; 19:07:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Harbi sinir bozucu 10 tane daha deneme çözücekler altı üstü. Kendi sorularını 1günde tamamlarlar isteseler.
  • İsin garibi yayinda yer alan bir hocam tanidik o cozumleri gonderdigini soyluyor ama sitede 6 dan sonrasi kayip

• up

• Her gun yorum atiyorum cozumler gelsin diye ulasiyor mu bilmiyorum ama cok sinirimi bozdular. Ben cozumlu diye aldim o denemeyi aylardir cozum bekliyorum

• Hakikaten yav

• Apoteminin genel denemelerini internette nerde bulabilirim?

• up

• Koca yayınevi saçmalık işte ülkenin genel halleri

• Hayır bide gayet amatör bi şekilde yazıp PDF halinde yuklemisler yazılı sorusu gibi.insan bi video cçözüm yapar hoş yazarak bile yukleyemediler

• cok az kaldi sinava bune ya

• quote:

Orijinalden alıntı: AynenÇokHaklısınız

Hayır bide gayet amatör bi şekilde yazıp PDF halinde yuklemisler yazılı sorusu gibi.insan bi video cçözüm yapar hoş yazarak bile yukleyemediler

Gidiş yolunu söylesinler sadece onada razıyım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: fiziksifir

Acaba onlara da mı zor geliyor sorular ?
    Yav oturacaksiniz 1 gunde bitirip yukleyeceksiniz neresi zor bunun 2 yildir yapamadilar su isi..gecen yil aldim hala cozumlerini bekliyoruz. Sesimizi duyuralim bir sekilde

Gecen seneden beri boyleyse daha eklemezler yaziklar olsun bu kadar mi zor mu cozumleri eklemek siteye ya gozumde apotemi kaliteli algisi tamamen yok oldu acikcasi

• Siteye duyuru eklemişler fen ve mat denemelerine başlanacak diye

Mail atmaya devam hızlı yapsınlar.

• http://www.apotemi.com/Download.aspx?id=2

• Hocam ben kitabi aldigim ilk gunden beri var onlar 2 hafta oldu yaklasik kitabi alali o cok onceden eklenmistir buyuk ihtimal

• quote:

Orijinalden alıntı: AynenÇokHaklısınız

Hayır bide gayet amatör bi şekilde yazıp PDF halinde yuklemisler yazılı sorusu gibi.insan bi video cçözüm yapar hoş yazarak bile yukleyemediler

Cidden lan insan utanır öyle çözüm yapmaya facebookkta birbirinin sorusunu çözen insanlar bile daha saygılı yapıyorlar bu işi.

• up

• ulan 15 deneme kaç aydır çözülemezmi yav, birde sen soruları yazan admasın gözün kapalı çözmen lazım, birde kağıda tükenmez kalemle çözmüşler, denemenin kapağında çözümler sitede yazıyor ancak sitede çözüm yok, dolandırıcılıktır bu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.