Şimdi Ara

Yardım Lütfen Dolandırıldıkmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhabalar Babamı 0212 908 0 375 Nolu Telden Arayıp 16 Megabit 50 Gb Akn Li Paketi 46 Tl Diye Sundular Ztn Sitesindede Böle Burda Bir Sorun Yok Sonra Adresinize Kurye Yollıyacaz Sözleşme İçin Belgeler Kimlik Fotokopisi Falan Halledicez Dediler Ben Babamı Uyardım Ama Oralı Olmadı İmzayı Atmış Ttneti Arayınca Net Bişi Söyliyemiyor Numarayı Arayıncada Sadece Çalma Sesi Var Açan Yok Lütfen Yardımcı Olun Neyin Nesi Bunlar

• Kimsenin Bilgisi Yokmu
  • kesin09 kullanıcısına yanıt
    Ttnetde taahhüt varsa geçmiş olsun, farklı firma sizi kandırarak imza attırmış. 0850 ve 02129 ile başlayan numaralar taşeron çağrı merkezleridir hiçbirine güvenmeyin direk btk'ya şikayet edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Ttnetde taahhüt varsa geçmiş olsun, farklı firma sizi kandırarak imza attırmış. 0850 ve 02129 ile başlayan numaralar taşeron çağrı merkezleridir hiçbirine güvenmeyin direk btk'ya şikayet edin.

hocam şöyle 8 şubatta dsmartla tahadüt bitiyo babama 22 şubatta onay için arıycaz demişler yani tahadüt bitmiş oluyo babam imza attı ama onay için arıycaz demişler geri dönme şansımız varmı bu durumda en kötü ihtimal 22 şubatta bağlasalar ttnet ten sağlanmıycakmı internet ttnete belirtsek durumu ?
  • Bunlar çekinmeden yalan söyleyebilir taahhüt bitmeden bulaşmayacaktınız araştırmadan girmemek lazım bu işlere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeZiLay

Bunlar çekinmeden yalan söyleyebilir taahhüt bitmeden bulaşmayacaktınız araştırmadan girmemek lazım bu işlere.

doğru hocam babamı kandırmak malesef kolay ben uyardım onu türk telekom müdürliğüne gitmiş başvuru yok demişler 444 1 444 arayıp böle bişi yapılması halinde istemiyorum diye belirtin demişler ama ortada imzalanmış bir sözleşme var
    ttnet bölümüne konu açmışsınız, mevcut internetiniz ttnet mi d smart mı? Aynı altyapı olsa bile ikisi farklı şirketler. Size sözleşme gönderen şirket kim? Sözleşmenin bir nüshasını size vermeleri zorunlu.
  • quote:

ttnet bölümüne konu açmışsınız, mevcut internetiniz ttnet mi d smart mı? Aynı altyapı olsa bile ikisi farklı şirketler. Size sözleşme gönderen şirket kim? Sözleşmenin bir nüshasını size vermeleri zorunlu.

nüshasını vermediler hocam ttnet adı altında bu işlemi yapmışlar türk telekom eğer dmsartla devam ederseniz hat boşalmadığı için bişi yapamazlar dedi doğrumudur ?
    Ellerinde imzalı geçiş talebi olduğu için d-smart mecburen o hattı boşaltacak.
  • quote:

Ellerinde imzalı geçiş talebi olduğu için d-smart mecburen o hattı boşaltacak.

btk ya şikayet yazdım ve tahaatüdümü Dsmartla Yenilettim artık boşaltamazlar sanırım ?
  • hocam btk ya yazmakla iyi yapmışsınız.
    Ayrı bir şikayet olarak sizi taciz eden numarayı, aramanın gerçekleştiği tarih ve saat ile birlikte "Kişisel Bilgi Gizliliğinin İhlali" konu başlığı ile şikayet edin. "Türk Ceza Kanunu 135 ve 136. maddeleri, 5809 Sayılı Kanun 50 ve 51. maddeleri ile 6563 Sayılı Kanun 6. maddesine aykırı olarak kişisel bilgi hırsızlığı ile izinsiz pazarlama faaliyeti yapılmaktadır." metnini yazın.
  • quote:

Ayrı bir şikayet olarak sizi taciz eden numarayı, aramanın gerçekleştiği tarih ve saat ile birlikte "Kişisel Bilgi Gizliliğinin İhlali" konu başlığı ile şikayet edin. "Türk Ceza Kanunu 135 ve 136. maddeleri, 5809 Sayılı Kanun 50 ve 51. maddeleri ile 6563 Sayılı Kanun 6. maddesine aykırı olarak kişisel bilgi hırsızlığı ile izinsiz pazarlama faaliyeti yapılmaktadır." metnini yazın.

çok teşekkürler hocam bu şikayetide belirttim içim rahatladı umarım bir sıkıntı çıkmaz türk telekom müdürlüğü bişi olmıycağını söyledi sanırım onay için ttnet arıyormuş bu imzayı sizmi attınız onaylıyormusunuz diye ona red vermeniz yeterli dedi btkyada şikayet ettik bir sıkıntı olmaz umarım bu aşamadan sonra yardımınız için minnettarım ...
    Rica ederim. Etraf hırsız ve dolandırıcı kaynıyor, devletin ne kadar dikkatini çekebilirsek o kadar iyi olur. Aklınızda bulunsun telefon, internet, televizyon firmaları sizi ararsa mutlaka dediğim metni yapıştırarak BTK'ya, diğer sektörlerdeki firmalardan çağrı ve sms gelirse de Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nınhttps://tiss.gtb.gov.tr adresine şikayet edin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.