Şimdi Ara

90.000'e kadar araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu yaz aracımı değiştirmek istiyorum

İstediğim özellikler:
    - Mutlaka otomatik
    - Donanım olarak zengin
    - Sedan
    - 80-85000 bandında. Maksimum 90.000
    - Üst model ve zengin donanım açısından 2. El tercih ediyorum ama sıfır araca da hayır demem
    - Diri bir araç olması açısından 15.000-20.000 km üzeri tüm araçları eliyorum
    - Benzin/dizel farketmez

Aklımda 2. El insignia cosmo yada sıfır mazda 3 en dolu modellleri var ancak kesin karar verebilmiş değilim. 2 modelinde avantaj/dezavantajları var

Insignia kullanan ve bilgisi olan arkadaşlar birkaç soru sormak istiyorum:
    - şehiriçi reel tüketim nedir?
    - Sunroofsuz 2. El araç aldıktan sonra, serviste daha sonra sunroof takılabiliyormu? Bildiğim kadarıyla sunroof opsyonel donanım yani fabrikasyon değil

Mazda 3 kullanıcı ve bilgisi olan arkadaşlar:
    -şehiriçi reel tüketim nedir?
    -sıfır araç alırken sıra bekleniyor mu? Kaç ay sonra geliyor araç?
    -servis 6 ayda bir mi? Servis ücreti ne kadar?

Herkese iyi forumlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Talisman.
  • 2.el mercedes c180 amg lpgli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

2.el mercedes c180 amg lpgli.

15.000-20.000 km altı istiyor adam o km de neden LPG taktırsın ki adam
  • A380 kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederim ancak kriterlerime sadık kalacaksak belirttiğiniz model çok pahalı. belirttiğim fiyata göre bakacak olursak bu durumda km'si çok yüksek oluyor.

Ayrıca LPG'de düşünmüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zubbaba

Talisman.

Aşağıda verdiğim fiyatlar fransa fiyatlarımış... Türkiye'ye gelmesi ile baz donanımlı model bile bütçemin kat kat üstünde olacaktır diye düşünüyorum.

Renault Talisman 1.5 dCi 110 ps Life 28 bin 149 Euro
    Renault Talisman 1.5 dCi 110 ps Zen 30 bin 149 Euro
    Renault Talisman 1.5 dCi 130 ps 32 bin 149 Euro
    Renault Talisman DCi 130 EDC otomatik 37 bin 149 Euro
    Renault Talisman 1.6 Energy Tce 150 ps Intens 39 bin 149 Euro
    Renault Talisman 1.6 Energy Tce 200 ps Intens 40 bin 149 Euro
    Renault Talisman 1.6 dCi 160 ps Initiale Paris 42 bin 149 Euro
    Renault Talisman 1.6 TCe 200 ps Initiale Paris 44 bin 149 Euro

Yorumunuz için teşekkürler...
  • Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    Hocam oyak fiyatı 91.300 lira bu arabanın. Artsa artsa 95bin olur.
  • baz model mi en dolu model mi?
    baz model yalnız bunun baz modeli zaten çoğu arabanın dolu modeliyle aynı olacağı için sorun etmeyin.
  • renault'un sayfasında aracın özelliklerini göremedim. Bakabileceğim ve bildiğiniz bir sayfa var mı?
  • volvo v40 r design bulunabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    10.000 TL kadar bütçemi aşıyor... yine de teşekkürler..

Verdiğiniz ilan üzerinden benzer araçlara bakarken şu araca rastladım..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-62.000-km-bmw-3.16i-18-celik-jant-ici-bej-deri-koltuk-269875006/detay

Ama maalesef 65000km'de ve 25000TL hasar kaydı var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

10.000 TL kadar bütçemi aşıyor... yine de teşekkürler..

Verdiğiniz ilan üzerinden benzer araçlara bakarken şu araca rastladım..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-62.000-km-bmw-3.16i-18-celik-jant-ici-bej-deri-koltuk-269875006/detay

Ama maalesef 65000km'de ve 25000TL hasar kaydı var...

bence 10.000 lira borç bulun o aracı alın.

biniciyseniz de hasar kayıtlı olsun sorun etmeyin alın binin sonuçta uygun alıyorsunuz uygun satarsınız.

• Bence o kadar paralar verilip hasar kayıtlı araba alınmaz, alırsın kullanırken orasından burasından ses gelir, önden vuruksa öeşitli arızalar çıkarabilir,o modelde km de hasar kayıtsız bulabilirsen bütçene göre al.
    Mazda ise 75000 e en ful 10000- 20000 km arası bulursun ve gırtlak dolu bir araç olur, kendimden söyliyim kırmızı power var bende bakım 6 ayda bir ilkinde 315 tl ödedim ikincisine de kısmetse bu ay içi gircem ek polen filtreside olucakmış bu fiyata yani 400 gibi birşey olur, yakıtsa 7 lt karma kullanımım. Sıfır alırsan ise bekliyeceğini sanmıyorum birde sıfırlar şu anda 5 yıl garantili bence iyi araştır gönlündeki aracı al.

• 10.000 daha verip mercedes cla 200 AMG alabilirsiniz sizin yerinizde olsam ben öyle yapardım insignia vs yanında halt yrmiş bir bakın derim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: riskoflife27

10.000 daha verip mercedes cla 200 AMG alabilirsiniz sizin yerinizde olsam ben öyle yapardım insignia vs yanında halt yrmiş bir bakın derim :)

O dedigin fakir mercedesi oluyormus. Forumdakiler e serisinden baska mercedese binmiyorlar.

• Hocam bunun sonu yokki... Bütçe zaten 80-85000 ve maksimum 90.000'e çıkabiliyorum. Bir kısmı içinde zaten kredi çekeceğim daha da fazla açılamam maalesef.. Onun için 90.000TL üzerindeki tüm araçları direk eliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eshotçu

Bence o kadar paralar verilip hasar kayıtlı araba alınmaz, alırsın kullanırken orasından burasından ses gelir, önden vuruksa öeşitli arızalar çıkarabilir,o modelde km de hasar kayıtsız bulabilirsen bütçene göre al.
    Mazda ise 75000 e en ful 10000- 20000 km arası bulursun ve gırtlak dolu bir araç olur, kendimden söyliyim kırmızı power var bende bakım 6 ayda bir ilkinde 315 tl ödedim ikincisine de kısmetse bu ay içi gircem ek polen filtreside olucakmış bu fiyata yani 400 gibi birşey olur, yakıtsa 7 lt karma kullanımım. Sıfır alırsan ise bekliyeceğini sanmıyorum birde sıfırlar şu anda 5 yıl garantili bence iyi araştır gönlündeki aracı al.

Hocam seni yakaladığım iyi oldu

Memnunmusun aracından? + veya - izlenimlerin varsa paylaşabilirmisin?
    Mazda 3 son derece yakışıklı bir araba. Aynı segmentte kalacaksam aslında bu aracı düşünüyorum sıfır olarak. Sıfır ve dopdolu olarak 90000e alabiliyorum sanırım.
    Aklımı kurcalayan bakımlar varmış. 6 ayda bir diyorsun, yıllık 700liraya denk geliyor..

Akıllı Şehir İçi Fren Desteği (SCBS)
    Mazda Gelişmiş Darbe Önleme Sistemi
    Arka Araç İzleme Sistemi (RVM)
    adaptif ön far sistemi
    otomatik vites geçişi
    ivmelenmesi
    vs hakkında kısaca bilgi verebilirmisin rica etsem?

Aracı yakından görenler 2000 motormu bu? Çok gider bu haa... Bunun markası ne ya? Falan filan sorarlar, lakin araç 1.5 atmosverik yani bende civic vardı ondan ne fazla ne eksik çok bi performans arama, arama diyecem ama aracın tipine bakınca sportiflik var ve insanlarda beklenti yaratıyor, bana sorarsan ben memnunum ben zaten ağır ağır takılan biri olduğum için 150 km yi geçmişlipim yok oyobanda, araç gitmiyomu o hızdan fazla diyebilirsin denemedim hızı sevmediğim için, kısacası ben ivmelenmesinden falan memnunum beni araç sollarken falan hiç yarıyolda bırakmadı, gazı diplediğin zaman bir vites küçültüyor ve gazın altındaki kickdown butonuna tıklarsan bir vites daha küçültüyor ve araç yüksek devir ve headers ın sesi ile hem seni mest ediyor hemde gayet güzel ivmeleniyor, servis olayı anlattım 6 ayda bir, büyükşehirlerde, servisin olduğu yerlerde yaşıyosan dorun olmaz ama servis uzaksa sorun. Koltuk döşemeleri biraz kalitesiz duruyo ama servis öyle değil çok dayanıklı ve kir tutmayan kumaş diyo bakalım görücez, aracın yol tutuşunu anlatmaya gerek yok. Sistemleri güzel çalışıyo rvm falan iyi benimki sense olmadığından adaptif far , şerit ikaz ve benim ençok istediğim mrcc yok yani önündeki araca sabitleyip tren gibi o araca takılıp gitme olayı , hangi şehirde oturoyosun bilmiyom ama bası bayiler navigazyon kartını ve geri görüş kamerasını hediye veriyomuş pazarlık yaparsan iste. Yani genel olarak memnunum uzun vade kullanıcaksan al ama alayım bakarsın seneye değiştiririm dersen biraz zarar ettireceği açık

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.