Şimdi Ara

Nike Flex Experıence 3 - bebek/çocuk ayakkabısı - 37tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
8
Favori
5.221
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nike Flex Experıence 3 (Tdv) 653700-602 modeli bebek/çocuk ayakkabısı Kurtkoy viaport nike mağazasında 37 tl yaklaşık 15 20 tane vardı. 19-27 numara arası mevcut. Diğer modellerde de ciddi indirimler var.

Nike Flex Experıence 3 - bebek/çocuk ayakkabısı - 37tl
    http://m.n11.com/nike-flex-experience-3-tdv-653700-602-P71088254

Edit:Arkadaşlar beklediğimden çok talep oldu, yardımcı olabilmek adına mutluyum. İstediğiniz ürünü alıp yollamak benim için sorun değil. Siz sadece özel mesajla numaranızı ve adres bilgilerinizi yollayın yeter. Eft işleminde de buradaki nickinizi yazın benim için yeterli. Buradaki tek sorun mağazaya gidip örneğin 10 tane ayakkabıyı alabilmek. Toplu satış yapmıyoruz diyebilirler olmadı parça parça almayı denerim. İstediğiniz numaraların olmaması durumunda geri ödemelerinizi sorunsuz ve masrafsız yapabiliyorum. Onun için bana masrafı sadece git gel olacaktır. Ama bir hayır duanız, teşekkürünüz yeterli olur. Erkek modellerinin resimlerini de gittiğimde çekeceğim.

Saygılar.

Edit2:

Ödemesi gelenler;
    eminnarin - 2 adet 20 (yoksa 19), 1 adet 21 (22 23...) Alındı. KARGOYA VERİLDİ.
    exzal - 1 adet 19 (yoksa 20) Alındı.
    raziel82 - 1 adet 21 alındı. KARGOYA VERİLDİ.
    birikideneme - 1 adet 23 Geri ödeme yapıldı
    gommes - 1 adet 22 (yoksa 22,23...)
    buan - 1 adet 21 (yoksa 22,23) alındı. KARGOYA VERİLDİ.
    fenerliyizbizler - 1 adet 22 (yoksa 23) alındı.
    adan_usKRED - 1 adet 22 alındı KARGOYA VERİLDİ.
    haliba - 1 adet 24 , 1 adet 25 alındı
    ayaz1309 - 1 adet 22 , 1 adet 23 Geri ödeme yapıldı
    pileki - 1 adet 22 Geri ödeme yapıldı
    elteyyare - 1 adet 18,5 KARGOYA VERİLDİ.
    Hata varsa lütfen bilgi verin.

Edit3: ARKADAŞLAR KONU İÇERİSİNDE BİR ARKADAŞ SADECE 25 NUMARA KALDIĞINI YAZMIŞ :( AMA TAM BİLGİ ALAMADIM.
    UMARIM AKŞAM GİTTİĞİMDE ÜRÜN BULABİLİRİM. EN AZINDAN BİR KAÇ ARKADAŞA YARDIMCI OLABİLMEK İSTİYORUM.

TEKRAR BELİRTMEK İSTERİM, MAĞAZAYA GİTTİĞİMDE YUKARIDA LİSTEYE YAZDIĞIM SIRAYA GÖRE ALIM YAPACAĞIM

EDİT: Geri ödemesi yapılanlar;

ayaz1309 - 75tl
    birikideneme - 37tl
    pileki - 37tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOXIN -- 8 Şubat 2016; 13:05:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam aradığım şey ama maalesef Manisadayım :(
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Eğer kargo parası size çok gelmeyecekse ben aLip yollayabilirim.

• Teşekkür ederim. İstanbuldaki arkadaşlarla bir konuşayım. Eğer gerekirse sizden yardım isterim.
  • GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Eğer yardımcı olabilirseniz ben almak isterim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elimden geldiğince yardimci olmak isterim. Tek sorun kargo ücreti olur.kutu ölçüsü 225x160x90 şeklinde yazıyor kutu üzerinde.
     Nike Flex Experıence 3 - bebek/çocuk ayakkabısı - 37tl Nike Flex Experıence 3 - bebek/çocuk ayakkabısı - 37tl Nike Flex Experıence 3 - bebek/çocuk ayakkabısı - 37tl Nike Flex Experıence 3 - bebek/çocuk ayakkabısı - 37tl

• Erkek icin olanı yokmuydu hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Eğer kargo parası size çok gelmeyecekse ben aLip yollayabilirim.

Merhaba

Yardımcı olmak adına "ben alıp size göndereyim" dediğiniz için konuya yazdım.

Iyi niyetinize tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alks -- 3 Şubat 2016; 23:56:20 >
  • fleischman kullanıcısına yanıt
    Erkek modelleri de vardı ama bizim kıza bunu aldigim için direkt bunun fiyati dikkatimi çekti. Dedigim gibi erkek modellerinde de hemen hemen aynı rakamlar vardı. Bir dahaki gidişimde genel bir fiyat alırım.

• sagolun
  • alks kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bir ayakkabıyi alıp kargoya vermekle bir şey kaybetmem ama çok şey kazanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Teşekkür ederim. Bir ayakkabıyi alıp kargoya vermekle bir şey kaybetmem ama çok şey kazanırım.

Rica ederim. Forum bunlar için var aslında.

Ince düşüncenize bravo.
  • Kargo ücreti 10 liradan aşağı çıkmıyor. Ben bir tanıdık bulabilirsem aldıracağım benim kız büyüyene kadar bize gelir. Sanırım biraz uzakmış. Bir kaç kişiye sordum bana çok uzak dediler.

Ama konuyu açan arkadaş gerçekten iyi niyetli bir arkadaş. Çok çok teşekkür ediyorum.
  • alks kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Iyi forumlar.

• suatin kullanıcısına yanıt
    Ptt kargo belki biraz daha uyguna gelebilir, ona bakın isterseniz. Anadolu yakasında oturan bir tanıdığınızın olması lazım. Rica ederim daha ne yaptım ki?

• Gittigidiyor dan 1 tl lik ilan acın kargo kodu alabilirsiniz. Kargo 5 tl ye gelir bu şekilde 10 kg a kadar.
  • Arkadaşın dediği gibi oluyorsa pm ile iletişime geçelim, isteyenlere alıp yollarım.

@cagataybas kargoyu benim mi ödemem gerekiyor yoksa dediğiniz yöntemle kargo alıcı yollarsam karşı taraftan kesinlikle 5 lira mı alıyorlar?

• Günaydın, dünya tatlısı yeğenlerim bir prens, bir tanede prenses modeli alabilirim yardımcı olursanız. Erkek modeli için görsel alabilirsek iyi olurdu ama sizin vakit, müsaitlik durumunuzda önemli. Bence toplu alım yapılıp, 1 kere gidilmesi hem size ekonomik olur hem size. Ürün alacak, almayı düşünen arkadaşların bu iyi yürekli insanın gidiş geliş ulaşım bedelini de göz önüne almasını rica ederim.

Kargo mevzuunda koli, kutu olduğu için fiyat yüksek tutar. Eni boyu baz alınarak yollanıyor çünkü. Kutu olmasın, evrak poşetine konulup yollansın; 20 ise 10 olur, 10 ise 5 olur, 5 ise 5 olur daha aşşağısı kurtarmaz :)
  • trkkrsy kullanıcısına yanıt
    Tabii ki yardımcı olmak isterim. İlk gittiğimde çocuk modellerini de çekerim. Gerçi geçen gün gittiğimde resim çekmek yasak demişlerdi :S Gizli gizli çekerim artık. Dediğiniz gibi tek tek gidip gelmek bana yük olur ama olabildiğince yardımcı olurum. Kargo işini de yukarıda bir arkadaş GG üzerinden yapılırsa 5tl olur demişti öyle olursa daha ekonomik olur. Olmadı poşetle yollayabilirim.

• Kardeş bana 20 numara lazım nasıl bi yol izleyelim. Kargo parası önemli değil.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.