Şimdi Ara

ufak bi soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internet hattımın fast path mi yoksa interleaved mi oldugunu nasıl ogrenebilirm acaba?

• Birçok modem bu ayarı göstermiyor ancak AirTies 5650 ile hattınızın kanal türünü bu attığım linkteki bilgileri yaparak öğrenebilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_86599414/f_//tm.htm#86599414

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.Jackson

tesekkür ederim

speedtest veya tracert komutunu kullanarak anlayabilirsin. 16 ms ye kadar ping süren varsa muhtemelen fast dir. Özellikle yoğun kullanım olmayan zamanda test etmeni öneririm. Peki neden öğrenmek istiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Elm -- 4 Şubat 2016; 16:24:36 >
  • Mr.Elm M kullanıcısına yanıt
    ping önemli benim icin lol oynuyorum. speedtest te 30 ms leri goruyorum
  • Zyxel de hat değer lerinde bulunan Actual Delay değeri fast path hakkında bilgi verirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m.Jackson M kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum muhtemelen interleaved modunda. Peki hız değerlerin ne?
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum çünkü pek birbirini tutan değerler olmuyorlar gördüğüm kadarıyla.
    hocam suan iş yerindeyin aksam eve gecinde atayım hız degerlerini ve hat degerlerini aslında 2 side cok guzel 35mb kullanıyorum roket ile 100mb yi cok rahat alıyorum. degerleri aksam atarım konuya. bu arada ilginiz iicin tesekkür ederim.
    fast moddaymıs hocam ogrendim
  • m.Jackson M kullanıcısına yanıt
    Ben adsl kullandığınızı düşünerek yazmıştım zaten. Zamanında çok çektim adsl den tecrübelendik. Neyse ki kurtulduk :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.