Şimdi Ara

İkinci Dünya Savaşı Temalı FPS Oyunu Battalion 1944, Kickstarter'da Destek Bekliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Son yıllarda özellikle FPS alanında kayıplara karışan İkinci Dünya Savaşı teması, Kickstarter üzerinden yolunu bulmaya çalışıyor. İngiltere çıkışlı bir bağımsız oyun geliştirme ekibi, Kickstarter'da Battalion 1944 isimli oyununu bağış sürecine soktu.

Görsel gücünü Unreal Engine 4'ten alan Battalion 1944, PC'nin yanı sıra yeni nesil konsollar için de geliştiriliyor. Multiplayer konusunda Call of Duty 2 ve Enemy Territory gibi yapımlardan esinlenen Battalion 1944, toplamda 100 bin sterlinlik bağışın ardından hayata geçebilecek. Bağış hedefinin yarısına yakın bir kısmını şimdiden toplayan oyunun yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilir, Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Benim gibi Day of Defeat ve Call of Duty 1 meraklılarının istediği oyun.Eminim ki piyasadaki büyük boşluğu dolduracaktır.Beğenilerimize uygun gözüküyor.
  • Sonunda beklediğim oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6v6 olacakmış

• Gameloft un oyunlarına benziyor.yeni bf ww2 temalı olsa tadından yenmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun dinamikleri diyeyim beğenmedim, çok basit duruyor oyun, sanki 10 sene öncesinini oyununa unreal engine çakıp sürüyorlar gibi, animasyonlar vs çok vasat geldi.
  • Kusura bakmayın ama oyunu hiç beğenmedim Şu kadarcık videodan gördüğüm kadarıyla animasyonlar vasat, haritalama tek düze, oyunda atmosferde yok gibi
  • devasa online olursa tadından yenmez. Gına geldi ultra advanceeed epik futtture savaşlardan. Az özümüze dönek :)
  • iamburak kullanıcısına yanıt
    İkinci dünya savaşı konulu oyunları seven biri olarak, konu başlığını görünce büyük bir hevesle videoyu açtım ama animasyon grafikler ve harita tasarımları gerçekten vasat, geliştiricinin bağımsız olmasından kaynaklanan birşey, DICE BF 1942'nin remake'ini yapsa keşke özellikle multiplayer'ı çok güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 3 Şubat 2016; 18:47:05 >
  • Üçüncü şahıs bakış açısı olsaydı keşke :(
  • Piyasaya böyle oyunlar da lazım. Keşke CoD ve BF nin yeni oyunları ww2 temalı olsa.

• İkinci dunya savasi temali oyunlar ozlendi gercekten bu oyun destek bulur. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Day of Defeat havası aldım ve ilgimi çekti ancak tek oyunculu kısmı olmadığı sürece pek birşey beklemiyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Animasyonlar vs pek begenmedim 4 senedie takip ettigim tracti wars var siteleri guncel
  • Dünya savaşı konularına hep ilgi duydum.Belki bu yıllardır beklediğim oyun olabilir
  • Uzun zamandır 1-2 dünya savaşı temalı oyun çıkmıyordu kaliteli inşallah yardım alırlar ve güzel bir şey ortaya çıkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.