Şimdi Ara

Geçen ay destekleyen altyapı bu ay nasıl desteklemiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 12. ayda yalın adsl tarifesine geçmiştim, bu tarifeye geçerken sabit hattımı kullanmaya devam edeceğimi belirttiğim halde superonline türktelekomdan sabit hattımızı iptal ettirmişti. Geçen ay hızım 11 mbit civarındaydı ama sabit hattımızı kullanamıyorduk, sabit hattı tekrar kullanabilmek için yeni başvuru yaptık ve türk telekomdan geldiler binanın girişindeki ana hat kutusundan bir kabloyu çıkartıp bunu hattınıza bağlatacaksınız dediler. Neyse elektrikçiye bağlattık sabit hattın kablosunu tabi o arada AKK girdi 3 mbite düştü hızım. Dün hızım yükselmeyince superonlineyi aradım altyapınız 5 mbit destekliyor gibi saçma birşey söyledi bana. Acaba ana hattaki kabloların bağlanmasındamı bir sıkıntı var yoksa yoksa superonline beni mi kandırıyor ? Geçen ay gayet güzel destekleyen altyapı bu ay nasıl desteklemez anlayamıyorum

• Modem arayüzüne girip adsl hat değerlerini atın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyrun.
     Geçen ay destekleyen altyapı bu ay nasıl desteklemiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weird al yankovic -- 2 Şubat 2016; 23:03:04 >
  • Snr cok düşük zayıflama iyi görünüyor modem yanlış ölçüm yapmıyorsa iyi bağlantı yapamamış olabilir elektrikçi arıza kaydı bırakın telekom ekibi gelip bir baksın buna veya tekrar çağır düzgün baksın gelen.
  • 5 mbit'ten yukarı çıkmamasının nedeni bu olabilir mi sizce ?
  • Snr dipte kopma yapabilir heran büyük ihtimal kablodan kontrol ettirin veya arıza kaydı bırakın.
  • Teşekkür ederim.
  • Önemli değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.