Şimdi Ara

Gmail'in aktif kullanıcı sayısı da 1 Milyar barajını aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gmail'in aktif kullanıcı sayısı da 1 Milyar barajını aştı

Kısa bir süre önce WhatsApp kullanıcı sayısının 1 Milyarı aştığını sizlere aktarmıştık. Benzer bir açıklama da Google'dan geldi. Şirketin mail servisi Gmail'in aylık 1 milyar aktif kullanıcıya ulaştığı açıklandı.

2015 Google I/O etkinliğinde verilen son rakam Gmail kullananların 900 Milyon seviyesinde olduğuydu. Mayıs ayında düzenlenen bu etkinliğin ardından yaklaşık 9 ay geçtiğinde kullanıcı grubuna 100 Milyon kişinin daha katıldığını görüyoruz. Toplam rakam kabaca bir değerlendirmeyle dünya üzerindeki her 7 kişiden birisinin ayda en az bir kez Gmail kullandığını gösteriyor.

WhatsApp'ta kullanıcılar telefon numaraları ile kayıt oldukları için iki farklı hesaba sahip kullanıcı sayısı çok az denilebilir, ancak Gmail'de böyle bir kısıtlama bulunmuyor ve herkes birden fazla mail hesabına sahip olabiliyor. Yine de servisin dünyada en çok kullanılan mail servisi olduğu hatırlamak ve başarısını kabul etmek gerekiyor.

• Google gömülü uygulamalar sağolsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Google gömülü uygulamalar sağolsun..

herşeyin altına bunu yazmayın gmail kadar kaliteli bir servis mi mail servisi olarak ?

• İlk günden beri memnuniyetle kullanıyorum. Aylık 100 liraya paralı hizmet alsam belki bu kadar iyisi olamazdı.

• Gmail olmasa sanırım yaşayamam google sağolsun.

• Bugünlerde epey bir "1 milyar" haberi görmeye başladık :)
    Ben de ana mail'im olarak gmail kullanıyorum ama uygulama olarak tek tercihim mymail, gmail'in uyg kaliteli değil.

• Reply maillerinde görünüm problemini çözemedim. Özellikle search yapınca en son hangi mail atılmış takipte zorlanıyorum. Thunderbird ile alakalı olabilir mi?

• sadece kullanılan android tabanlı cihazları düşünürsek bu rakamlar normal zaten.

• Bana kalırsa Outlook daha iyi. Daha sade ve kolay anlaşılır. Android yüzünden mecburen kullanıyorum.

• İlk zamanlarında davetiye ile üye olabilmiştim.
    O zamandan beri memnuniyet ile kullanıyorum.
    Zamanında para vererek kullandığım şirket maillerinden bile daha verimli, daha konforlu, daha hızlı.
    Hele birde Google Labs eklentileriyle birlikte muhteşem oluyor.

• Googlenin En güzel servislerinden biri.. Kesinlikle mükemmel.

İlk başta hotmail Kullanıyordum sonra baktım Microsoft yöneticileride gmaili kullanıyor bende gmaile geçtim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her android kullanicisi kullanıyor bu normal...

• Android cihaz sahipleri gmail hesap kullanma zorunluluğu yok. Google hesabı başka bir şey gmail başka bir şey. Hotmail, outlook, yahoo veya icloudla da google hesabı alınıyor.

• Pop3 den diger mail hesaplarimi bagliyorum missss

• yahoo mail kullaniyorum yillarca hotmail kullandim nedense gmaile hiç isinamadim. androidlerde zorunlu geliyor ve google playi kullanmak icin gmail hesabi kurmamiz gerekiyor o yuzden bu rakam normal

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.