Şimdi Ara

SAMSUNG BEYAZ EŞYA ACİL YARDIM (TAVSİYE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı günler, bu hafta içerisinde beyaz eşya alacağım. Samsung markasında karar kıldım, fakat forumda ve youtube'da bazı bilgi ve videolardan sonra içim rahat etmiyor, karar veremiyorum. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi alacağım. Kriterlerim şu şekilde;

Buzdolabı: İnox, Alttan donduruculu, tutacaklı ve fiyat olarakta 2500 tl civarında olabilir.
    Çamaşır Makinesı: 8-9 kg, SESSİZ, kurutma olmasına gerek yok, oda gri olacak fiyat olarak ta 1500 civarında.
    Bulaşık Makinesi: Gri, program sayısı çokta önemli değil 3 programlıda olabilir, fiyat olarakta 1200tl civarında.

Birkaç ürün buldum fakat tam karar veremedim dediğim gibi çok bilgi sahibi olmadığım için tereddüt ediyorum. Bulduğum ürünler şu şekilde;
    Buzdolabı;
    SAMSUNG RL4353FBASL/TR
    Çamaşır Makinesi;
    SAMSUNG WF1804WPU/YAH
    Bulaşık Makinesi;
    Samsung DW-FN310T

Yardımlarınızı bekliyorum dostlar.
     SAMSUNG BEYAZ EŞYA ACİL YARDIM (TAVSİYE) SAMSUNG BEYAZ EŞYA ACİL YARDIM (TAVSİYE) SAMSUNG BEYAZ EŞYA ACİL YARDIM (TAVSİYE)

• Yardımcı olabilecek hayırsever yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben geçenlerde Bulaşık makinası beğendim alsam mı diye netten bakındım. yorunlar çok kötüydü.
  • Bende çok baktım gezindim, yorumları, şikayetleri okudum ve vazgeçicem sanırım. Beko'ya yöneldim şimdide, bakalım.
  • 473lt yeterli derseniz RL4323RBASP bu model oldukca tatminkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buzdolabı olurda diğer seçimlerin kötü bosch ve ya profiloya bak derim

• Samsung buzdolabı aldım. 3-5 ay oluyor. Garanti uzatma işlemini yapamadılar.
    Her marka kuruluma geldiğinde bu işi halleder , Samsung da servise gidip yapacaksınız.
    Samsung bu konularda çok geride hatta aciz.
    Servisleri çok sıkıntılı. Muhatap yok.
    Kaç tane servis aradım telefona bakan yok.
    Merkezlerini aradım konuyu ilettim. Acziyet devam ediyor.
    Markanın büyüklüğü sizi yanıltmasın , zavallı bir durumdalar.
    Bu kadar basit bir işi halldemeyen servisler, arıza çıktığında neyi halledecek?
    Kesinlikle tavsiye etmem.
    Çamaşır makinesi almak niyetindeyim kesinlikle Samsung almayacağım.
  • Arkadaşlar araştırmalarım sonucu samsungtan vazgeçtim zaten. Sonra beko düşündüm, fakat fiyatlar bosch la aynıydı, bosch tercih ettim. Aldığım ürünler şöyle;
    Buzdolabı : 56VL30N 2500TL
    Bulaşık makinesi ; 43D08 1150TL
    Çamaşır makinesi ; Hoover dxa310ah 1400TL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.