Şimdi Ara

G.Skill Ripjaws MX780 oyuncu faresi inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • G.Skill tarafından oyuncular için geliştirilen yeni fare, ayarlanabilir RGB ışık sistemi, ağırlık seçenekleri ve gelişmiş sensör donanımıyla oyunculara makul fiyata yüksek performans iddiasında olan bir fare. Tüm detaylarını sizler için inceledik.

• Güzel inceleme teşekkür ederim.

Videonun sonu bombaymış :)

• G502 incelemesi bekliyoruz

• farede ışık olayını sevmiyorum ekrana yansıyıp kötü görüntü oluşturuyor

• şu oyunlar için ne paralar harcanıyor be...

• Şu sıralar Mesut ve Erdi bey beraber sunum yapıyor mest oluyoruz. Teşekkürler.

• Fiyat nedir acaba? Ve tr'de nerede bulabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertolozzi

Fiyat nedir acaba? Ve trde nerede bulabilirim.

Kendi sitesinde 70$ görünüyor. Ancak Amazon'da 50.5$ + 7.5$ (kargo) ile alınabiliyor. Yani toplamda 58$ = 175 TL.
    http://www.amazon.com/G-Skill-Gaming-Mouse-RIPJAWS-MX780/dp/B015YE7SM4/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1454442056&sr=8-2&keywords=gskill+mouse

• Düşürsek dağılacakmış hissi var görsel tasarımında, kişiselleştirme açısından da almış yürümüşler yani, sanırım her ele cuk oturur.

• Yalnız çok beğendim. Ufak bi indirip yakalayıp almak lazım Türkiye'de de daha yok

• "Gaming" logosu taşıyan fason ürünlerin bile para ettiği bir devirde çoğu markanın farklı alanlardan buraya yönelmesi gayet normal. Sensörlerin hazır olarak kullanılabilmesi mouse üretmek isteyen firmalara çekici geliyor. Klavye ürünlerini de buna katabiliriz.

Fakat mouse satın alırken kendinizi sınıflandırmanız önemli. Ne derecede oyun oynuyorsunuz yoğunluk olabilir, becerileriniz olabilir. Buna göre tasarım,ergonomi,sensör özelliklerini sıralayabilirsiniz.

Normal bir kullanıcı iseniz hoşunuza giden gördüğünüz markası kabul edilebilir herhangi bir mouse aldığınızda sizi pişman etmeyecektir. Bu seçim robot görünümlü rgb özellikli vs bir seçim olabilir.

Performans odaklı seçim yapıyorsanız. İlk olarak sensör kalitesine bakın, daha sonra tabi ki ergonomiye odaklanın. Kişisel olarak mouse tasarımlarına farklı yorumlar getirebiliriz. Tasarım görünüm en son özellik olacaktır bu nokta da sizin için...

quote:

Orijinalden alıntı: Mertolozzi

Fiyat nedir acaba? Ve trde nerede bulabilirim.

Ürün Amazon fiyatı şuan için ;

Price: $39.99 + $7.49 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

Yaklaşık 48$ geliyor. Yani 140 TL.

• sahsen alıp kullandıgım cok guzel bır urun
    gskill le ram dısında ılk defa kullandıgım bır mause
    ınternetten ındırdıgımız programı ıle oldukca ıslevsel ve kolay kullanım sunuyor
    ayrıca 8 farklı bolumde farklı renklerde rgb renk secımı olması cogu mause ta helekı bu fıyat bandındakı bır mause da gormedıgım bır ozellık
    maus sayesınde sımdı klavyesınede goz dıktım onuda almayı dusunuyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.