Şimdi Ara

TTnet VDSL PİNG SORUNU YARDIM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar. Öncelikle konuya şuradan başlayayım;
    Yaklaşık 2 gün önce bu hipernet midir nedir onunla ilgili modem geldi (kampanya başvuru yapmıştık) 8mbps olan ADSL internetim aynı fiyata 24 mbps VDSL2 ye geçiş yaptı bu yüzden yeni modem geldi.
    Download hızım upload hızım iyi sıkıntı yok. Fakat herhangi bir oyun oynamaya çalışsam ping değerlerim çok aşırı derecede oluyor. LoL oynuyorum 8mbps ile 80-90 ping alırken şuan 200-300 arası (bazen 500lere
    çıkabiliyor) alıyorum. Gün içinde 4-5 kere Ttneti aradık fakat herhangi bir çözüm olmadı. Yok dns falan filan. Aradıktan sonra res falan 90 ping civarına düşüyorum aradan 1 saat geçmeden tekrar 200+

Lütfen bir yardım edin ne yapmalıyım
    İnternet hat değerlerim:
    VDSL Training Status: Showtime
    Mode: VDSL2 Annex B
    VDSL Profile: Profile 17a
    Traffic Type: PTM Mode
    Link Uptime: 0 day: 3 hours: 16 minutes

VDSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 2.103 Mbps 24.640 Mbps
    Actual Net Data Rate: 2.047 Mbps 24.576 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 31.0 dB 30.6 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: -17.1 dBm 1.6 dBm
    Receive Power: -17.4 dBm -8.8 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 1.1 dB 10.3 dB
    Attainable Net Data Rate: 38.676 Mbps 113.940 Mbps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmeteminsancar -- 2 Şubat 2016; 1:13:58 >

• Sorun türk telekomun sorunudur kac aydır cekiyorum ayni sorunu hat degerleri benimki gibi mükemmel senlik bisi yok.Yani ttnetin rezaleti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi space1907 -- 2 Şubat 2016; 5:06:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende senin gibi düşünüyorum fakat online oyun oynanmaz durumda ne yapacam bilmiyorum. Ttnetin daha ne olduğu hakkında fikri yok
  • ahmeteminsancar A kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetleri arasanda bir şey fayda etmiyor. ben soruyorum hattımın hız değerleri iyi fakat ping yüksek neden böyle diyorum onlar da ping bizimle alakalı olan bir şey değil diyorlar resmen ya !?
  • Ne yapmamız gerekiyor bilmiyorum abi deli olacam ne yaptıysam çözemedim bir yardım edin arkadaşlar
  • Güncelll
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.