Şimdi Ara

Çok atarlı oynuyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu yanlış yerde açmış olabilirim kusura bakmayın.

Sezon 1 in sonundan beri oynuyorum bu oyunu sezon 1-2 sık sık top jungle oynadım sezon 3 ün ortasına kadar sadece jungle oynadım geri kalan tüm zamanda adc rolünde oynadım profesyonel oyuncu bile olabilirdim ama okulu aksatmak istemedim ego olarak algılamayın tüm çevrem bu oyunda kabiliyetim olduğunu söylüyor tüm koridorlarda oynayabiliyorum rakibin neler yapacağını tahmin ediyorum fakat herkesin söylediği diğer şey ise çok gereksiz ölmem bunun sebebini anlayamadım her oyuna girerken az ölmeliyim diyorum ama 20-30 dakika arasında ortalama 7 kere ölüyorum fight esnasında geri çıkmak içimden gelmiyor devam ediyorum early gamede kule altı giriyorum yani anlayacağınız kadarıyla ölüm sayım çok fazla oluyor yapabileceğim bir şey var ise sizden de öneri almak isterim büyük küçük turnuvalarda bulundum yine aynı şey sürekli kill alma düşüncesiyle oynuyorum aç gözlülük diyelim soracak olursanız sezon 3 plat sezon 4ü ve 5i diamond bitirdim.

Özet geçmem gerekirse sürekli ölüyorum kendime hakim olamıyorum sakin bir oyuncuyumdur heyecan yapmam ama sürekli savaş çıkarıyorum önlerde yakalanıyorum ve bu bir adc için kötü bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myuda -- 2 Şubat 2016; 3:23:33 >

• okumayın kendini yetenekli sanan low
  • Fight esnasında geri çıkmak içimden gelmiyor ise ruhun lowdur.O parçayı ruhundan kopar ve at.Early gamede kule altı girmek falan sen baya ruhunla bütünleştirmişsin bu kafayı
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    ruhum low o bir gerçek fakat engelleyemediğim şeyler var kule altına giriyorum ölmek pahasına adamı kesiyorum bunu nasıl çözerim bilmiyorum yaklaşık 5.5 senedir böyle
  • okumayyn ciddi ciddi low
  • bende tam tersi çok az beni kesebiliyorlar hatta kestiklerinde şaşıranlar dahi oluyor defansif oynuyorum görmediğim yerlerde gezmiyorum mesela totem atmaya özen gösteriyorum.bir gözüm hep haritada rakibin nerede olduğunu takip ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermandgn -- 1 Şubat 2016; 22:17:41 >
  • ermandgn kullanıcısına yanıt
    işte benim sıkıntımda bu rakibin hasarını bilsem bile zaten dodgelarım zaten yemem kafasıyla giriyorum ve ölüyorum 15 kill aldıysam 9 kere ölmüşüm az öldüğüm maçlar nadir yavaş yavaş düzeltmeye çalışıyorum bu seferde w/l yüzdesi ciddi derecede düşüyo
  • Senin gibi adclere çok pis küfür ediyorum kardeşim bil istedim.
  • Konuda resmen beni özetlemişsin bende aynı sorunu yaşıyorum rakibin hasarını bilsemde zaten dodge atarım en fazla gıdıklar falan diye giriyorum killi alsam bile ölüyorum early gamede kill almak için kule altı flash ignite atıyorum.Kısacası apttalık derecesinde agresif oynuyorum.
  • Fazla atar döte batar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plat4 diamond5 diyosun profesyonel oyuncu olabilirdim diyosun ortalama 7 kere ölüyorum diyosun. 20 dakkada 7 kere ölmek nedir.
  • önüme fırsat gelmişti lisansım falan vardı eğer ki profesyonel bir takımda oynasaydım böyle olmazdı turnuvalarda ciddi olabiliyorum benim sıkıntım özellikle smurf hesabımda yaşıyorum çok agresif oynuyorum ve ölüyorum ben burada size bunu nasıl düzeltirim diye soruyorum nasıl biri olduğumu zaten biliyorum...

orada yanlış anlatmışım sezon 3 plat sezon 4 ve 5 i diamond bitirdim demek istemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myuda -- 2 Şubat 2016; 3:22:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermandgn

bende tam tersi çok az beni kesebiliyorlar hatta kestiklerinde şaşıranlar dahi oluyor defansif oynuyorum görmediğim yerlerde gezmiyorum mesela totem atmaya özen gösteriyorum.bir gözüm hep haritada rakibin nerede olduğunu takip ediyorum.

Sende tam bütün takım tfdeyken ormanı temizleyen adc tipi var
  • Ben de çok adam kesip çok ölüyorum ama w/l hiç bi zaman - ye düşmedi %55 gibi bi winrate im oldu genelde.İyi oynadığımı düşünmüyorum hiç bi zaman ama rakiplerin çok kötü olduğunu düşünüyorum.Bu sezon supporta geçtim gereksiz yere ölmemeyi öğrenmeye çalışıyorum
  • ilk itemi çıkmak için base at ve alt+f4 çek fazla ölmezsin
  • Anivia . aotrox oyna

• oyun esnasında beynini kullanmayı öğrenmen gerek

• gkhnmr kullanıcısına yanıt
    yahu benim sorumda bu! yeter ama egoistçe cevaplar vermekten bıkmadınız mı forumu uzun süredir takip ederim herkes bi aşağılama bi kendini üstün çıkarma çabalarında size anlatmak istediğim şey zaten bu! oyun esansında düşünmeden hareket ediyorum bunu nasıl yenerim sıkıntım zaten bu bana ezik muamelesi yaparak ne kazanıyorsunuz? mutlu mu oluyorsun? umarım bir yerlerin soğumuştur...
  • Yayın izle. En azından başka birilerinin yaptığını kopyalayarak kendini geliştir.

• myuda M kullanıcısına yanıt
    hakaret etmedim bu kadar tepki göstermene gerek yok. bazı oyunlarda hırstan bende beynimi kullanamıyorum. bu gayet olağan bir şey. hırsına yenik düşmemen, bireysel başarını değil takım başarısını düşünmen lazım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.