Şimdi Ara

Samsung'dan Güney Kore'ye gelen turistlere ücretsiz Galaxy Note 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'dan Güney Kore'ye gelen turistlere ücretsiz Galaxy Note 5

Marka imajı üzerinde olumlu bir etki yaratması kaçınılmaz bir hareketle Samsung, Şubat sonundan geçerli olmak üzere Güney Kore'yi ziyaret eden turistlere ücretsiz Galaxy Note 5 sağlamak için ülkenin en büyük operatörlerinden biri olan SK Telekom ile ortaklık yapacak. Rapora göre seçilen turistlere en fazla 5 gün boyunca 1 GB ücretsiz mobil internet paketine sahip Galaxy Note 5 verilecek.

Bu muhtemelen Güney Kore'nin üst düzey mobil teknolojisine teşvik amaçlı programın bir parçası olarak yürütülecek. Bildiğiniz gibi Samsung, uluslararası üne sahip Güney Kore merkezli bir teknoloji firması olarak faaliyet gösteriyor.

Kore Turizm Organizasyonu, Samsung ve SK Telekom işbirliğiyle yürütülecek projede, Seul Incheon Uluslararası Havalimanı üzerinden Güney Kore'ye gelen haftada yaklaşık 250 ziyaretçiye ücretsiz akıllı telefon ve mobil veri paketi sunulması planlanıyor. Bir yıl içinde, toplam 1200'den fazla turist Güney Kore'ye yaptıkları ziyaret sırasında bir Galaxy Note 5 sahibi olmanın zevkine varabilecekler.

Güney Kore'ye bir turist olarak gitmeyi planlıyorsanız ücretsiz Samsung Galaxy Note 5 fırsatından yararlanmak ve konuyla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak Kore Turizm Organizasyonu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

• O telefondan hayır gelir mi bir daha..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seçilmiş turistlere, 5 gün,1 GB internet Bunları okudum gerisini okumadım :)

• Bizim ölücüler duymasın alıp satışa koymaya filan kalkarlar
  • Bizde olsa herhalde bi çok okuyucu küçümser dalga geçer. Ben şahsen uğraşmaya değmez buldum. Oraya giden turistler zaten o telefona yada internete fazlasıyla sahip değil mi : )

• 1 gb ne lan söver gibi

• adamlar çok çalışıyor, samsung her yerde
  • Bu telefonlar turistlerde kalacaksa iyi. Yoksa anlamsız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoob

Bizde Vestel Venüs verelim? bir daha gelmezler ama

Bunun az daha komiğini yaparmısın

• Onur başlık başka içerik bambaşka

• Sıcak fırsatlara konu açsın beyler birisi ben biletleri aldım 1 gb 1 gbttir

• Sıcak fırsatçılar için 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: menagon61

quote:

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoobBizde Vestel Venüs verelim? bir daha gelmezler ama
    Bunun az daha komiğini yaparmısın

bunun az komiğini yap gene gülecem çok üst düzey bir..

• Neden ilk aklıma Sıcak Fırsatlar geliyor?

• Attığınız başlık sitenin seviyesini düşürüyor. Adı sanı duyulmamış haber sitelerindeki gibi sırf tıklansın diye atılan bir başlık yakışmıyor donanım habere.

• Başlık sırf ilgi çekmek için

• quote:

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoob

Bizde Vestel Venüs verelim? bir daha gelmezler ama

Ben razıyım abi, hala tuşlu telefon kullanıyorum mecburen.
  • Yurtdışını gezecek kadar zenginlikte bir insanda zaten en üst seviye cihazlardan biri vardır. Mülteci mi bu da telefonsuz gelsin.

• Aynı kampanya yı vestel Venüs e yapsa setlerine takmaz kimse....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.