Şimdi Ara

Telefon alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar samsung galaxy a8 almayı düşünüyorum ne dersiniz yarın gidip vatandan almayı düşünüyorum yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim iyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: saluyoskap

Merhaba arkadaşlar samsung galaxy a8 almayı düşünüyorum ne dersiniz yarın gidip vatandan almayı düşünüyorum yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim iyi forumlar...

telefon çok şık bende incelemeiştim ama o fiyatta g4 daha iyi gibi geldi bana ama a8 de parmak izi sensör ve daha iyi pil var, g4 kamerada çok iyi ve amiral gemi donanımı daha iyi, note 4'de düşünülebilir neyse ben senin kafanı iyive karıştırmayayım sen note5 al
  • Naptin sen hocam :)

• güzel telefon gayet memnun kalırsınız inşallah
  • Boyut sıkıntı degilse alın.Şık bir telefon

• Ya note 4 le arasinda kaldim 2 saate kadar gidicem foruma alacam

• Bende çok yakın bir zamanda telefon almayı düşünüyorum.Samsung takıntım var oyüzden samsung dışında hiçbir markaya bakmadım.a8 i düşünüyodum senin gibi ama a serisinin 2016 serisi çıkınca seçimim a7 2016 serisine kaydı :) a7 yi düşün derim dostum araştırmalarıma göre s6 nın donanımları kullanılmış çoğu yerinde ve tasarımı rakipsiz bence :).note 4 ve a7 arasındayım.
  • Note 4 beyaz vatan bilgisayardan siparis verilmistir :) insallah hayirlisi olur . Bu arada vatanda indirim var 1750 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saluyoskap -- 3 Şubat 2016; 12:22:47 >
  • hayırlı olsun, note4 daha iyi bir seçim olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

hayırlı olsun, note4 daha iyi bir seçim olmuş

Saolun hocam :) ama benim cift sim sorunum var duzgun bi tarife bulup tek sime toplayacağız yapacak birşey yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.