Şimdi Ara

Enpara'dan D&R alışverişlerinde BKM ödemesine 25 tl indirim (50 alt limit) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
43
Favori
39.340
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bkm yi ilk kez kullanma şartı yok değilmi ben nuvo kartımla daha önce bkm express kullanmıştım patlamayalım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BKM İlk kez kullanma diye bir şart koşmamış, açıklamalarda yazıyor herşey NET! Nuvo gibi belirsiz değil ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

bu bluetooth hoparlör alınır mı??

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Freshn-Rebel-Cube-Bluetooth-Hoparlor-Siyah/Ev-Elektronigi/Speaker/urunno=0000000603042

Ölçüler: 5x5x5 cm

kibrit al daha iyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Rex

Kitap önerisi verebilir misiniz veya alanlar ss atsın.

1.Kralların Yolu
    2.Rüzgarın Adı
    3.Locke Lamorra'nın Yalanları

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

quote:

Orijinalden alıntı: tekayak

Almayı düşündüğüm 3 adet romanı 60.80tlye ( kitapyurdu ile kıyasladığımda 3 roman toplam 56 TL idi ) avantajix kullanarak kargo ücretsiz satın aldım az önce.

25 tl enpara iade.
    %5 avantajix kitap iadesi ile toplam 34 tlye gelmiş oldu.

Teşekkürler haber veren arkadaşa, teşekkürler enpara.

Siparişinizden sonra mail veya telefonunuza kampanyadan yararlanmaya hak kazandınız bir bilgilendirme mesajı geldi mi? BKM'nin kitapyurdu kampanyasında direk mesaj atıyorlardı da bunda da atıyorlar mı acaba

Herhangi bir sms veya email gelmedi henüz.

• Güzel kampanya bizim alabileceğimiz ürünler olmasada teşekkürler Enpara

• C/C++ kitabı alasım geldi ama burs 10'unda yatacak 500 bin müşterisi olan bir bankada 10 bin limit fazla dayanmaz diye tahmin ediyorum.
  • Kitap okuma alışkanlığım hiç yok ama yüzüklerin efendisi ni okumak istiyorum ağır gelirmi dersiniz

http://www.dr.com.tr/Kitap/Yuzuklerin-Efendisi-Tek-Cilt-Ozel-Basim/JRR-Tolkien/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0000000113094

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada birakin encarda basvurdum aradilar gelicekmis sozlesme vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

Kitap okuma alışkanlığım hiç yok ama yüzüklerin efendisi ni okumak istiyorum ağır gelirmi dersiniz

http://www.dr.com.tr/Kitap/Yuzuklerin-Efendisi-Tek-Cilt-Ozel-Basim/JRR-Tolkien/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0000000113094

GELMEZ HOCAM
  • enpara biliyor bu işi, tebrikler.

ben de bir kitap önerisinde bulunayım

tarık tufan'ın kitabı. Uzun zamandır böyle sonunu merak ederek kitap okumamıştım.

http://www.dr.com.tr/Kitap/Sanzelize-Dugun-Salonu/Tarik-Tufan/Edebiyat/Roman/Turkiye-Roman/urunno=0000000666591
  • yine harcama yaptık vay arkadaş
  • Kampanya tam zamanında denk geldi.teşekkürler enpara
  • quote:

Kampanya sadecewww.dr.com.tr veya D&R mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri ilk alışveriş için geçerlidir. 50 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 50 TL'ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez.

49 liralık ürün + 4 lira kargo = 53 lira ediyor toplam alışveriş, kampanyadan faydalanabiliyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanity Fair -- 1 Şubat 2016; 22:15:13 >
  • İyi oldu alacak kitap vardı. Helal enpara

• Arkadaşlar tahmini kampanya ne zamana kadar devam eder 10.000 bir kaç günde biter mi acaba arkadaşın enpara ile alıcam kendimde başvurup bir alışverişte öyle mi yapsam acaba
  • Yılda 50-60 arası kitap okurum, bankalar sağolsun baya uygun kitap alabiliyorum, korsandan ucuz :)
  • Saat 16 civarı siparişi verdim, kargoya verildi diye mail geldi. Yarın gelirse bomba olur.
  • Enpara şartları en anlaşılır halde acık olarak vermeye calismis yine farkini koymus

• quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Saat 16 civarı siparişi verdim, kargoya verildi diye mail geldi. Yarın gelirse bomba olur.

D&R da fiyatlar 50 kuruş 1TL fazladır ama kargo hızlı paketleme güzeldir
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.