Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7, resmen 21 Şubat 2016'da geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S7, resmen 21 Şubat 2016'da geliyor

Uzun süredir merakla beklenen Samsung Galaxy S7 amiral gemi modeli için nihayet resmi olarak lansman tarihi de geldi. Sızan bilgileri doğrular nitelikte, Galaxy S7 serisinin 21 Şubat 2016 tarihinde lanse edileceği açıklandı. Samsung, Unpacked 2016 etkinliği ile ilgili ilk videoyu da paylaştı.

Videoda lansmanın mottosu ve tanıtım tarihi net bir şekilde görülürken, sanal gerçekliğe de özel bir vurgu yapılmış. Giriş kısmında Gear VR gözlüğü takan bir kullanıcının görüntüleri karşımıza geliyor. Sanal gerçeklik ile ilgili ne tür bir gelişme olacak bilinmiyor ancak tahminler; lansmanın Gear VR üzerinden 360 derece olarak yayımlanması veya Galaxy S7 ile uyumlu yeni bir Gear VR versiyonunun tanıtılması ihtimallerine odaklanıyor. 

Bu yıl ki Unpacked 2016 lansmanı daha çok koyu mavi temaya odaklanıyor. Bu bakımdan, yeni TouchWIZ arayüzünün koyu mavi bir temaya sahip olacağı anlaşılıyor. Yine, modelleri işaret etmek için arka plandaki küpün uç kısmında parlayan bir 7 rakamı görülüyor. 

>>Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin en net görselleri sızdırıldı

Galaxy S7 serisi iki farklı modele ev sahipliği yapacak. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, ekran boyutu ile batarya kapasitesi olarak birbirinden farklılık gösterecek. Samsung Galaxy S7 modelinde 5.1 inçlik 2K Super AMOLED ekran, bölgeye göre Exynos 8890 veya Snapdragon 820 yonga seti, 4GB LPDDR4 RAM, 32GB/64GB artırılabilir kapasite, 3000mAh kapasiteli batarya, hızlı şarj özelliği, 12MP çözünürlüğünde BRITECELL arka kamera şeklinde özellikler yer alacak. Galaxy S7 Edge modelinin farkı ise 5.5 inçlik iki kenardan kavisli ekran ve 3600mAh kapasiteli bataryaya sahip olması. Seri ile ilgili yeni bir detay ise, fiyat olarak Galaxy S6 serisinden biraz daha aşağıda yer alacağı konusunda. 

• Bakalım nasıl olacak fiyatlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok değil bundan 5-6 yıl önce notebooklarda 4GB Ram olduğunu öğrendiğimizde iyiymiş derdik. fazla bellek tüketen Win. bile robotun yanında sakin kalır! :)

• 3600mAh çözünürlüğündeki bataryaya?

• 29 Şubatta tanıtıldıktan sonra Türkiye'ye kaçı gibi gelir tahmin yapabilen var mı?

• Ya tamam iyi güzelde, telefonlarda 4gb ram olmadan çalışmayan bir program, oyun vs var mı ? Yani gerçekten bilmediğim için soruyorum. Yani S5 lerde 2gb ram vardı. İşlemci fena değildi. Kamera desen aşağı yukarı aynı.

Yani S5 - S6 beni özellik olarak kurtarmıyor, yetmiyor, ah şu özelliği olsaydı diyebileceğiniz bir şey var mı? Ya da bu sene içerisinde öyle bir oyun çıkacak mı bilemedim.

Hayır çünkü ciddi fiyatlara da çıkıyorlar, 2500TL ye i7 işlemcili pc toplanır yahu, hemde 8gb ram i olur :) bluestacks ile android deki herşeyi de açar. Sorun dokunmaksa, 19'' dokunmatik monitör de alınır. Ha diyeceksiniz ki pc taşınamıyor, tamam telefon taşınıyor da, gösteriş dışında 4gb rami sayesinde pc de yaptığınız, 1-2gb ram li telefonla yapamadığınız hangi ekstra işi yapıyor ?
  • batarya dedikleri gibi gelirse çok iyi olur
  • 3600 mhAh çözünürlüklü batarya demek he..Samsung her yere ekran koymaya devam ediyor

• Resimdemi bana öyle geldi ama S7 Edge ön kamera sensörü sanki daha geniş ve daha büyük..

• volkan_kolay kullanıcısına yanıt
    Resimler acemice photoshop zaten. Dikkat ederseniz soldakinin menü tuşu ve ekranın sol alt köşesi yamuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Resimler acemice photoshop zaten. Dikkat ederseniz soldakinin menü tuşu ve ekranın sol alt köşesi yamuk.

aynen haklısın kardeşim..
  • tüketim çılgınlığına bak leş gibi kokuyor.

• 5s ve 1gb ram ile memnunum.

• Devrim gibi yenilik pek yok gibi ?
  • bataryayı 2500mah'ya düşürünce millet sövdü tabi 3000mah koymuş sonunda aferin.geriye kamera çıkıntısı,sd kart ve radyo eksikleri kaldı.bir de 4.6" bir boyut sunsa iyi olur.en çok satan iphone ekran boyutu 4.6" olduğuna göre ufak ekran daha çok beğenilen bir boyut.
  • 3600/mah çözünürlüğünde batarya icat etmişler helal olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Spiderhip

Ya tamam iyi güzelde, telefonlarda 4gb ram olmadan çalışmayan bir program, oyun vs var mı ? Yani gerçekten bilmediğim için soruyorum. Yani S5 lerde 2gb ram vardı. İşlemci fena değildi. Kamera desen aşağı yukarı aynı.

Yani S5 - S6 beni özellik olarak kurtarmıyor, yetmiyor, ah şu özelliği olsaydı diyebileceğiniz bir şey var mı? Ya da bu sene içerisinde öyle bir oyun çıkacak mı bilemedim.

Hayır çünkü ciddi fiyatlara da çıkıyorlar, 2500TL ye i7 işlemcili pc toplanır yahu, hemde 8gb ram i olur :) bluestacks ile android deki herşeyi de açar. Sorun dokunmaksa, 19'' dokunmatik monitör de alınır. Ha diyeceksiniz ki pc taşınamıyor, tamam telefon taşınıyor da, gösteriş dışında 4gb rami sayesinde pc de yaptığınız, 1-2gb ram li telefonla yapamadığınız hangi ekstra işi yapıyor ?

Kesinlikle haklısınız. Bu cep telefonlarının donanım özellikleri gerçekten gereksiz yere artıp duruyor. Her hangi bir kazanç sağladıkları da yok açıkçası. Şahsen şu son 3-4 yılda ne gibi mobil bir oyun çıktı da illa 4GB ram istiyor? Ya da 8 çekirdek?
    Bunun yerine batarya teknolojileri gelişseydi çok daha iyi olurdu. 2010 yılından beri bütün telefonlar hala 1 günü çıkarabilme derdinde ve hiç biri de bunu başaramıyor ne yazık ki. (Özellik kapatmak sayılmaz)
    Ah ah. Steve Jobs olsaydı şu an acaba neler olurdu
  • Arkadan gorunum fotografları da sızmış. Kaynak XDA
    Samsung Galaxy S7, resmen 21 Şubat 2016'da geliyor

• Facebook' a girmek için telefonlara 3bin tl veriyoruz.

• Kendi kendini şarj eden özellikteki telefon çıkarsa alırım, yoksa şarj dayanmıyor. tam bir işkence bu şarj hikayesi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.