Şimdi Ara

3G Modemi Wifi Adapter(Alıcı) Olarak Kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar forumda çokça dolaştım fakat böyle bir konuya rastlamadım cihazı biraz kurcaladıktan sonra böyle bir şeyin çok basit bir şekilde çözülebileceğini fark ettim

Her cihaz için aynı mı bilmiyorum benim Cihazım
     3G Modemi Wifi Adapter(Alıcı) Olarak Kullanmak
    Huawei tabanlı Avea Jet Wifi isimli bir cihaz

Konuya geçmek gerekirse

Öncelikle Modemin arayüzüne bağlanmak için bir cep telefonuna ihtiyacımız var modemin arayüzü:
    192.168.8.1 yani en azından benimkisi böyleydi siz kendi cihazınızın arayüzüne cihazın kapağından ulaşabilirsiniz arayüz kullanıcı adı ve şifresi K.Adı:admin Şifre:admin olmak üzeredir girdikten sonra masaüstü sitesi iste seçeneciğini seçmeniz gerek seçtikten sonra karşınıza şöyle bir ekran gelecek 3G Modemi Wifi Adapter(Alıcı) Olarak Kullanmak bu kısımdan ayarlar a giriyoruz burada ise 3G Modemi Wifi Adapter(Alıcı) Olarak Kullanmak Internet Wlan'ı seçiyoruz 3G Modemi Wifi Adapter(Alıcı) Olarak Kullanmak gireceğimiz internetin şifresini yazdıktan sonra modemi usb aracılığı ile bilgisayar a bağlıyoruz kurulumunu yaptığınız takdirde usb modem olarak iş görüyor umarım yardımcı olabilmişimdir iyi forumlar. NOT>Bu işlemleri yaparken 3g modem de hat takılı olmaması gerekiyor
     3G Modemi Wifi Adapter(Alıcı) Olarak Kullanmak 3G Modemi Wifi Adapter(Alıcı) Olarak Kullanmak 3G Modemi Wifi Adapter(Alıcı) Olarak Kullanmak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.