Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 davetiyeleri hazır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy S7 davetiyeleri hazır

Samsung'un bu yıl ki amiral gemi modeli serisi Galaxy S7 ile ilgili sayısız sızıntı internette boy gösteriyor ve artık cihazın neye benzediği az çok ortaya çıkmış durumda. Şimdi tek eksik lansman davetiyesi. Aslında o da hazır ancak henüz Samsung tarafından resmi bir dağıtım gerçekleşmedi. 

Evleaks tarafından sızdırılan görseller, Samsung Galaxy S7 için davetiyelerin dağıtıma hazır olduğunu gösteriyor. The Next Galaxy mottosunu taşıyan davetiye, 21 Şubat 2016 tarihine işaret ediyor. Bu tarih, MWC 2016 etkinliğinin bir gün öncesi ve daha önceki iddialarla da uyuşuyor. 

Davetiyenin teması koyu mavi renk ağırlıkta hazırlanmış. Aslında daha önceki sızıntılarda da, TouchWIZ arayüzünün koyu mavi bir temaya sahip olacağı görülüyordu. Yine, modelleri işaret etmek için arka plandaki küpün uç kısmında parlayan bir 7 rakamı görülüyor. Yani Galaxy S7 serisinin tanıtımı için herşey hazır. 

Galaxy S7 serisinde bu yıl iki model olması bekleniyor. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri ekran boyutu ile batarya kapasitesi olarak birbirinden farklılık gösterecek. Galaxy S7 modelinde 5.1 inçlik 2K Super AMOLED ekran, bölgeye göre Exynos 8890 veya Snapdragon 820 yonga seti, 4GB LPDDR4 RAM, 32GB/64GB artırılabilir kapasite, 3000mAh kapasiteli batarya, 12MP çözünürlüğünde BRITECELL arka kamera şeklinde özellikler yer alacak. Galaxy S7 Edge modelinin farkı ise 5.5 inçlik iki kenardan kavisli ekran ve 3600mAh çözünürlüğündeki batarya. Serinin, Mart ayı içerisinde tüm dünyada piyasaya çıkması bekleniyor.  

• Stok android desteği de gelse iyi olurdu, en azından güncelleme konusunda, kullanıcılar rahat ederdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en çok micro sd ve şu touchwizin daha iyi çalışmasını bekliyorum birde şu kamera çıkıntısı artık gitsin...

• bomba gibi cihaz geliyor note 5 göre düşük ışıkta 2-3 kat daha iyi çekecek bir telefon bekliyorum

• Biran önce çıksın artık, çıksın dediysem alacağımdan değil

Çıksın ki Snapdragon 820'de ısınma sorunu var mı yok mu bi öğrenelim ona göre plan yapalım.
  • Kamerasını çok merak ediyorum...

• Resimdeki 7 rakamını arayanlar kör oldu

• 4.7ince geri dönülse keşke

• Arayüzü tüm telefonlardan hızlı çalışacakmış deniyor. Bakalım çalışacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5E274E432 -- 1 Şubat 2016; 1:01:39 >
  • İyi olmalı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s7 mini ile beraber çıkartsınlar

• Kesinlesti tarih zaten;

https://youtu.be/3g3O94WALV8

21 Şubat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERDARbdrm -- 1 Şubat 2016; 9:15:18 >
  • Yüksek ihtimal buralarda exynos amerikada snapdragon verirler.Bize exynos gelsin bence, enerji verimliliği daha iyi quallcommun işlemcilerinden.

• Bana da henüz davetiye gelmedi. Bekliyoruz bakalım.

• trye exynos'lu versiyonu gelir umarım
  • 4-5 aylık s6 edge maceramdan sonra, htc one m7 ' ye dönüş yaptım.

s7 edge 'in çıkmasını beklemekteyim.

Ön sipariş ile düzgün birşey verilirse ön siparişten alacağım. Ön sipariş fiyatları ile 3 ay sonraki fiyatlar aynı oluyor. 4-5 ay beklerseniz bir anda 300 lira birden düşüyor. Verilen hediye 300 liralık farkı kapatırsa almak gerekir.

Hızlı şarj destekleyen bir kablosuz şarj pedi iyi olur. s6 ' daki gibi şarj pedi verilirse iş yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoxFun

Arayüzü tüm telefonlardan hızlı çalışacakmış deniyor. Bakalım çalışacak mı?

Bugun s6 ile 2 tane farklı 6s'i arayuz performansi olarak karsilastirdim. Rehber olsun galeri olsun mesajlar olsun her seyde s6 daha hızlı açtı. 127 mailli mail programina karsi 6s icinde 4 tane mail olmasina ragmen toz yuttu. Yani bu insanlarin ovundugu 6s. Daha bundan hizlisi olmaz. Belki islem gucunun getirdiği bir hizlanma olabilir ki o da 7420'nin altina dusen snapdragonlu seri de degil rekor kiran 8890 ile olur. S7'den performans anlaminda cok yeni bir sey beklemektense, kamera ve batarya alanınında elle tutulur yenilikler beklemek daha dogru olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.