Şimdi Ara

Axess sevgililer günü kampanyasi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
642
Cevap
36
Favori
18.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: benliharun

nadirgold, cephaneci, gramaltin ve g.gidiyor tek çekim işlemlerim 3'e bölündü hocam.

teşekkürler hocam
  • hasanbeyy H kullanıcısına yanıt
    Hocam siz şahsen hiç fiziki altın aldınız mı cephaneci den kargoyla? Bu konuda bir tecrübeniz varsa bana bildirirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    Decathlon com

• Sırasıyla aşağıdaki işlemleri yaptım ve en son işlemden sonra 20 chip para daha geldi karne kampanyasından. Hepsiburada sektör olarak diğer gözüküyor ama bu Karne kampanyasında işe yaradı. Ancak son yaptığım 143.54'lük işlemle ilgili 14 Şubat kampanyasından chippara gelmedi.

1- Hepsiburada - Parfüm 47.92 TL
    2- Hepsiburada - Giyim Elektronik 121.77 TL
    3- Opet 200 TL - Akaryakıt ( 20 chip para geldi)
    4- Hepsiburada 143.54 - Giyim Elektronik (20 chip para geldi)
  • Kuyumcuya gidip deneyen oldu mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matherica

Hocam siz şahsen hiç fiziki altın aldınız mı cephaneci den kargoyla? Bu konuda bir tecrübeniz varsa bana bildirirseniz sevinirim.

Aldım hocam sadece geç kargolama olabiliyor zaman sıkıntınız yoksa sipariş verebilirsiniz

• Yarım 354 TL. Satış 344 TL. Kredi kartı tek çekim farkı 12 TL. Toplam masraf 22 TL. 50-22=28 TL elen geçen chip para. Ben almadim tabi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Yarım 354 TL. Satış 344 TL. Kredi kartı tek çekim farkı 12 TL. Toplam masraf 22 TL. 50-22=28 TL elen geçen chip para. Ben almadim tabi :)

bu kredi kartı tek çekim farkı altını NEO ile alsak yani maaş kartıyla çeksek yine oluyor mu ?
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Ben gittim aldım chip para yatmadi kayıt açtırdim bakalım bekliyom

• hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Hocam kızılay ankarada normal fiyat 355tl, kredi kartı ile 362tl dediler. Almadım tabiki :) Kampanyaya rağmen neredeyse zararlı çıkacağız :)
  • Cuveyriye kullanıcısına yanıt
    Oluyo hocam fark etmez dedi gittiğim 5 kuyumcu hatta taksit istersen dahada artıyor fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: abu55

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Tandigim kuyumcuyla konustum. Yarim aliyim kactan geri alirsin dedim. Yasal degil dedi kabul etmedi. Neresi yasal degil ki. Aldigim altini bozduramaz miyim?

Ne gerek var tanıdıklara hocam sen chip para kazanınca kendisini kaziklanmis hissedecektir ondan yapmamıştır boşver Hic muhatap olma al yarımı yan dükkâna git bozdur. İşgüzarlik yapmış.

sen hatta o gerizekalidan alma; git başka iki kuyumcudan, birinden al diğerinden bozdur.

• ankara'da fiyatlar iyiymiş Giresun'da yarım 377 alış fiyatı 350
  • Kuyumcudan aldım 350 tl 49 tl anında geldi

• Bugün bornovadaki çoğu kuyumcuyu gezdim . Fiyatları yazıyorum. Yarım altın (eski) fiyatı 358 TL, çeyrek altın (eski) 179 TL. Kredi kartı ile tek çekim yapılmak istendiğinde çeyrek altın için 5 tl, yarım altın için 10 tl masraf aliyolar. Yarım altını satmak istediğimde 338 TL'den alabileceklerini söylediler.

50 chip para - (satış farkı 20 TL) - (kredi kartı masrafi 10 tl) = 20 TL kar

Değer mi bilemedim.

• eXPLoSioN26 kullanıcısına yanıt
    Grams dan 3gr aldım bugün, altın hesabıma aktarılıp bozdurunca 26TL kar bıraktı. 3 taksiti de isteyen avantaj olarak görebilir.
    3-5 fazla da bıraksa gezip kuyumcularla uğraşmaya değmez bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Grams dan 3gr aldım bugün, altın hesabıma aktarılıp bozdurunca 26TL kar bıraktı. 3 taksiti de isteyen avantaj olarak görebilir.
    3-5 fazla da bıraksa gezip kuyumcularla uğraşmaya değmez bence.

...bu tarzı seviorum......tam benlik ama usenmekten biturlu yapmak nasip olmadi...

• Ulan bonus yapmaz şunları ya yazıklar olsun.

• Beyler neresi en mantıklı adres? Nerden almalı? Altına gerek yok. Tl karşılığını hesaba yatırsalar o da yeter.

Cephaneciler burdamı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Beyler neresi en mantıklı adres? Nerden almalı? Altına gerek yok. Tl karşılığını hesaba yatırsalar o da yeter.

Cephaneciler burdamı :)

Ben de beklemedeyim şu anda en karlısı Cephaneciler görünüyor ama puan için kullananlar daha cevap yazmadı. Site hakkında daha olumlu bir yoruma da denk gelmedik. Fiyatları anormal. Gönderme konusunda sıkıntılar var. Ucuz etin yahnisi bol olur hesabıyla uzak duruyorum şu anda. Pos cihazı gazete bayi görünen bir kuyumcu sonuçta
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.