Şimdi Ara

Samsung Galaxy J7 2016 sızıntıları başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy J7 2016 sızıntıları başladı

Samsung'un giriş seviyesindeki akıllı telefon serisi Galaxy J, bu yıl ikinci nesle terfi edecek ve bunun işaretini de Galaxy J1 2016 modeli ile vermişti. Serinin tepe modeli olması beklenen Galaxy J7 2016 ile ilgili ilk sızıntılar gelmeye başladı. Modelde önemli donanım değişiklikleri olabilir. 

Galaxy A9 2016 modelinin kaynak kodlarında keşfedilen j7xlte ismi, daha önce GFXBench skorlarında ortaya çıkan bir modele işaret ediyor. ss_dsi_panel_S6E3FA3_AMS549JR01_FHD yapı numarasıyla testlere katılan cihazın kod adı da j7xlte şeklindeydi. Bu bakımdan, cihazın pek çok özelliği de ortaya çıkmış oldu.

Galaxy J7 2016 modelinin en göze çarpan tarafı 5.5 inçlik Full HD Super AMOLED ekranı. Ayrıca Cortex-A72 çekirdeği barındıran Snapdragon 650 yonga seti ve 3GB LPDDR4 RAM ile birlikte, cihaz artık üst seviyeye doğru yol almaya başlıyor. Yine arka taraftaki 13MP çözünürlüğünde ve ön taraftaki 5MP çözünürlüğündeki kameralar Samsung imzalı. 4300mAh kapasiteli batarya sayesinde, Galaxy J7 2016 firmanın en büyük bataryasına sahip modeli olacak. 

Galaxy J serisinin düşük maliyeti en büyük silahıydı ancak artık Samsung'un seriyi biraz daha yukarıya çıkarmak istediği görülüyor. Galaxy J7 2016, donanım bakımından Galaxy A9 2016 modelinin rakibi olacak nitelikte. Bu bakımdan fiyatının da 500$ seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.  

• 4300 mah batarya mı?, samsung bu batarya işini ciddiye almaya başladı. Amiral gemilerde böyle yüksek kapasiteli gelirse çok iyi olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal be samsung. Bizim de istediğimiz böyle telefonlar işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kral telefon olmuş. Almayı düşünüyorum. 4300 mAh batarya ile 2 gün rahatlıkla kullanılır. Fiyatı da iyi olaydı eyi olurdu. 2016 yılının en iyi f-p teli olabilir.

• J7 giriş mi orta mı şu an piyasadaki modeller? Alınır mı sizce anne baba içim kamerası falan tatmin eder mi

• 500 dolar? Wow.

• ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    500 dolar olduğuna dair kaynak nedir acaba? Nette araştırdım hiç bir yerde 500 dolar olacağı yazmıyorda?

• pek inandirici degil bu haber.

• http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7_2016_specs_confirmed_from_kernel_source_code-news-16340.php

Kaynak burası. 500 dolar tamamen palavra. Klasik ekrem haberciliği. Yorumlarda 300 dolar ve altı gelebileceği konuşuluyor. 500 dolara amiral gemisi mi alıyoruz hayırdır?

• telefonun özelliğide yalan fiyatıda yalan samsung j serisinde okadar güçlü telefon yapmaz

• güzel olmuş gibi duruyor.
  • 4300 batarya mı dedin samsung?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7_2016_specs_confirmed_from_kernel_source_code-news-16340.php

Kaynak burası. 500 dolar tamamen palavra. Klasik ekrem haberciliği. Yorumlarda 300 dolar ve altı gelebileceği konuşuluyor. 500 dolara amiral gemisi mi alıyoruz hayırdır?

Hangi yorumlar 300$ altını konuşuyormuş. Gsmarena'daki yorumlarsa onlar sıradan senin benim gibi sıradan insan. Şimdi ben de üye olup 200$ olacakmış desem telefon 200$ mı olacak??
    Samsung'un s410'lu 1.5GB Ramli A3 (2016) için ne istediği belli. Bu telefonun 300$'a gelmesi imkansız. Ayrıca A serisi malzeme kalitesi ve kamera olarak çok iyi. O bakımdan kurtarıyor, pahalı ama alınabilir. Ancak J serisi malzeme olarak çok kötü gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7_2016_specs_confirmed_from_kernel_source_code-news-16340.php

Hangi yorumlar 300$ altını konuşuyormuş. Gsmarena'daki yorumlarsa onlar sıradan senin benim gibi sıradan insan. Şimdi ben de üye olup 200$ olacakmış desem telefon 200$ mı olacak??
    Samsung'un s410'lu 1.5GB Ramli A3 (2016) için ne istediği belli. Bu telefonun 300$'a gelmesi imkansız. Ayrıca A serisi malzeme kalitesi ve kamera olarak çok iyi. O bakımdan kurtarıyor, pahalı ama alınabilir. Ancak J serisi malzeme olarak çok kötü gerçekten.

Tamam yorumdur eyvallahda sen hayatında 500 dolara giriş seviyesi telefon gördün mü? Ben görmedim ama ekrem görmüş.

Bi kere sızıntının kendisi de yalan. Samsung giriş seviyesine 4300 mah batarya koyar mı hiç? Akıl var mantık var.

• Bu plastik alınacağına daha ucuza Redmi Note 3 (Snapdragon 650'li model) alınır.
  • Zaten bu a7 e7 j7 s6 note4 falan hep aynı fiyat bandından çıktı

• Her keseye hitap eden Samsung...Mobil dünyanın geeklerini tatmin edecek işlere imza at, inovasyon ve özgünlük adına bir şey görelim artık...

• batarya süper duruyor samsung bu işi ciddiye alıyor güzel gelişme s ve note serisine de uygulasın bunu....

• Fiyat çizgisini Galaxy A9 2016 ile karşılaştırdık. Cihaz zaten çok iyi fiyatı da yüksek olacaktır haliyle.

• sizce sony xperia c5 ultra mı alıyım lenovo vibe p1 alayım yoksa eski model a7 mi alayım yoksa bunu mu bekliyeyim yardım edin dostlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.