Şimdi Ara

Türk Telekom Yeni Logo Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben logoyu beğenmedim. Çok karışık ve söylendiği gibi bence kapsayıcı bir yönü yok. Ben olsaydım aşağıdaki gibi bir logo olmasını isterdim. Çok sesli, kapsayıcı, telekom ile alakalı, baz istasyonu, wifi gibi simgeleri anımsatan ayrıca Türklüğe vurgu yapılacaksa ortasında bir yıldız bulunan logoyu tercih ederdim.

Önerdiğim örnek çalışma:

• hocam bende logoyu beğenmedim ayrıca sizin bulduğunuz logo çok daha güzel keşke patentini alsaydınız telekomla görüşüp önerebilirdiniz.
  • Sizinki daha iyi bir logo fikri gibi geldi bana da. :D Biraz renk değişikliği ve zenginleştirme ile de çok iyi giderdi. Artık üçgenleri üçleyip dursunlar şimdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

hocam bende logoyu beğenmedim ayrıca sizin bulduğunuz logo çok daha güzel keşke patentini alsaydınız telekomla görüşüp önerebilirdiniz.

Bu işlerle uğraşmak zor ve maddi bir beklentimde yok. Ayrıca Türk Telekom'un sahibi olan Oger Telecom'a ait Virgin Mobile'ın bir alt operatörü de benzer bir logoyu kullanıyor. İnternet'de başka benzerleri de var. Ben örnek olması açısından paylaştım, şu anki logodan çok daha iyileri yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Sizinki daha iyi bir logo fikri gibi geldi bana da. :D Biraz renk değişikliği ve zenginleştirme ile de çok iyi giderdi. Artık üçgenleri üçleyip dursunlar şimdi...

Seçtikleri logo gerçekten çok kötü olmuş. Benimki bir fikir ve seçilen logodan çok daha iyisi yapılabilir. Ben örnek olması açısından paylaştım, çok güzel çalışmalar ortaya çıkabilir. Twitter ve Facebook'da şu an birçok insan benzer çalışmaların altına imza attı ve Türk Telekom'un seçtiği logodan çok daha iyi.
  • Gereksiz işler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turk telekom eski logosunda da üçgen şekli vardı fazla eskiden kopmayalın mi dediler ne yaptılarsa bu arada senin seçtiğin logo da fena değilmiş hocam. O logo birde T&T yazısı daha güzel olabilirmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

turk telekom eski logosunda da üçgen şekli vardı fazla eskiden kopmayalın mi dediler ne yaptılarsa bu arada senin seçtiğin logo da fena değilmiş hocam. O logo birde T&T yazısı daha güzel olabilirmis.

Türk Telekom bayilerinin ve merkezlerinin hepsi yeni logo olacak şekilde değişiyor büyük bir masraf var. Gerçekten yakışmamış, umarım tüm değişimler bitmeden hata yaptıklarının farkına varırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknofone

quote:

turk telekom eski logosunda da üçgen şekli vardı fazla eskiden kopmayalın mi dediler ne yaptılarsa bu arada senin seçtiğin logo da fena değilmiş hocam. O logo birde T&T yazısı daha güzel olabilirmis.

Türk Telekom bayilerinin ve merkezlerinin hepsi yeni logo olacak şekilde değişiyor büyük bir masraf var. Gerçekten yakışmamış, umarım tüm değişimler bitmeden hata yaptıklarının farkına varırlar.

o logo hazırlanmıştır bayilere afişler,panolar diğer sekilde dagıtmaya başlamışlardır bile. bu saatten sonra cok zor. yeni logoya alısacagız artık.
  • quote:

o logo hazırlanmıştır bayilere afişler,panolar diğer sekilde dagıtmaya başlamışlardır bile. bu saatten sonra cok zor. yeni logoya alısacagız artık.

AVM'lerdeki birçok bayinin tabelası değişti bu saatten sonra gerçekten zor.
  • hizmet kalitesi düzelsin de gerisi mühim değil açıkçası. Alışma süreci geçer. Kaliteli hizmet sürekli olsun istiyor turk telekom kullanıcıları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size katılıyorum. Hizmet kaliteli olsun gerisi önemli değil.
  • Yeni logosunu sevdim.

• ne gerek var logoya mogoya boş işler. gerçi adamlar 90 larda mis gibi logo yapmış yenisi daha basit kaçmış

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.