Şimdi Ara

Samsung ankastre fırın ve davlumaz önerirmisiniz ayrıca tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    kısa bir süre sonra düğün yapıcam beyaz eşyaları iki hafta içinde almak istiyorum
    buzdolabı seçimim SAMSUNG RL4323RBASP/TR 473 LİTRE INOX
    çamaşır makinası seçimimde SAMSUNG WW80J4260GS/AH ÇAMASIR MAKINESI
    ikiside samsung olunca nişanlım fırın ve favlumbazıda samsung alalım dedi ama netten bunlar hakkında herhangi bir yorum bulamadım sadece linkini vereceğim fırın hakkında kendi sitesinde bir kaç yorum var onlarda memnunmuş

http://www.samsung.com/tr/consumer/home-appliances/cooking-appliances/oven/NV70H7584ES/TR
    ilk gözüme çarpan fiyatıda kısmen uygun olan bu ürünü düşündüm yinede kullanan vardır diye sormak istedim

davlumbaz olarak samsungun fazla bir modeli yok olanlarda hep 370-400 m3 civarı var diğerleride pahalı
    siz ne önerirsiniz? bilinmedik servis ağı olmayan ürün düşünmüyorum kesinlikle
    ev 75m2 standart kiptaş evi olacak yani mutfak küçük ve balkonsuz 7.70 m² lik bir mutfağa sahip en az kaç m3 lük bir davlumbaz almam gerek

• Samsung buzdolabı kullanıyorum çok memnunum
    Ankastrelerine baktım bayağı pahalı
    bunun yanısıra a klasmanında iyi olması b de iyi olacağı anlamına gelmez
    Ben ankastre tercihimi bayağı bir incelemeden sonra Vestel rüstikten yana kullanacağım silverline da iyi davlumbazları var.
  • fikrethoca kullanıcısına yanıt
    buzdolabı ve çamaşır makinasını arkadaşımda kullanıyor çok memnun sizin model hangisi?

peki silverline nasıldır o markada aklımda var ama hiç araştırıp yorum okumadım

samsung 66lt fırınlar 800-950 arası 70lt olanlar 1100-1400 arası

samsung ocak ve davlumbazdan bende vazgeçtim sadece firin konusunda tereddütüm var bizim hatun hamur işini çok seviyor tabi bende öyle o yüzden fırın hepsinden önemli altı üstü sağı solu iyi pişirmesi lazım yarin bir gün sıkıntı çıkarırsa başımın etini yer :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buzdolabı samsung rt5962dtbsl modeli hacim olarak sınıfının en geniş modeli ve son derece iyi
    Fırın ve set konusuna gelince ben de 2-3 aydır neti hatim ettim Vestel rüstikte karar kıldım fiyat ve performans olarak en iyi o görünüyor.
    Ama hiçbir kullanıcı yorumu okumadım şu anda gitti gidiyorda 1748t artı axesese 100t indirim var ayın 8. ni bekliyorum kartın günü dolsun sipariş vereceğim.
    aynı ürün bayilerde en düşük 2100 t krem ve siyah seçeneği var.
    Çamaşır makinemde SAMSUNG WF1802WPC 8KG 1200 DEVİR ECO BUBBLE 8 kg bundan da son derece memnunuz yaklaşık 2 yıldır dolap ve çamaşır makinesini sorunsuz kullanıyoruz
    yinede tercih sizin sizi yanıltmış olmayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikrethoca -- 2 Şubat 2016; 19:20:41 >
    Teşekkür ederim cevap için
    ben biraz daha araştırmaya devam edeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizde araştırma sonuçlarınızı paylaşırsanız faydalanırız bu arada mutluluklar dilerim :)
    teşekkür ederim
    1 hafta içinde sonuçlandırıp almam lazım paylaşırım buradan haberdar ederim sizide
    iyi akşamlar
  • Ben Vestel rüstik seti aldım bugün teslim edilecek ama 2 ay sonra kurduracağım umarım iyi çıkar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.