Şimdi Ara

Cooler Master TPC 812 İşlemci Fanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evo ile kıyaslamaya kalkmayın. Evo da 4 ısı borusu, TPC 812 'de ise 6 ısı borusu bulunur.

İnceleme Linki:http://forum.donanimhaber.com/m_98590745/tm.htm

http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-tpc-812-7751155115613662011am2-am3am3-fm1-islemci-sogutucu.html#genel-bakis

Sıvı soğutmaya geçtiğimden dolayı boşa çıkmıştır.

Çalışmasında herhangi bir sorun yoktur.

Kutu içeriği tamdır. Kullanıldığı için sadece macun yoktur.

Linkler bilgi amaçlı eklenmiştir.

Fiyat: 150 TL olup, pazarlık yoktur.

Kutulayıp kaldırdığım için sadece kutuların fotosunu koydum (model hakkında bilgi olması açısından). Bozulup kırılacak malzemeler olmadığı için foto çekme ihtiyacı hissetmedim lakin ciddi alıcı olursa çeker gönderirim.

Söylemek sormak istedikleriniz için lütfen özel mesajı kullanın...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba kardesim hayirli satislar. Ayni sogutucuyu cift fanli olarak bende kullandim ama giris seviyesi sivi sogutmalardan performans li. Farkli bir teknolojisi var. Alacak arkadaslar incelerse ne demek istedigimi daha iyi anlayacaklar. Tavsiye edebilecegim bir soguticu. Kaliteli ve guzel. Bu arada evo bu sogutucuya su bile dokemez. 812 tpc amd fx9*** serisi icin tasarlanmis yuksek sicakliga serin cozum uretmektedir. Bahsettigim islemciler 240 watt cekmekte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün tarafımdan alınmış olup satıcı arkadaşa buradan da tekrar teşekkür etmek istiyorum. her yönüyle sıfır gibi bir ürün gönderdi bana. zamanında kargo ardından özenli paketleme ile ürün sağ salim elime ulaştı. tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.