Şimdi Ara

14 Şubat İçin En Farklı Hediye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar 14 Şubat için güzel bir hediye fikrimiz var ve emin olun sevgiliniz buna bayılacak

Detaylarla hiç uğraşmadan BURAYA tıklayarak örnek siteyi görebilirsiniz. Sadece sizin fotoğraf ve anılarınızla dolu olduğunu düşünün yeter

Örnek Site:www.mustafailemerve.com

Sizin için çok güzel bir blog / site tasarladım fiyatlarıda olabildiğince uygun tutmaya çalıştım.

https://www.youtube.com/watch?v=B_O6xP-8HV4

Burada da güzel bir video hazırlamaya çalıştım

Eğer sevgilinize hediye arıyor ve bulamıyorsanız tam size göre hem yıl boyunca sürekli kullanabilecek hemde takip edebileceğiniz yeni bir hobiniz var artık hediyeyi alışkanlığa çevirmeye çalıştım

Örnek Sitemizi Zİyaret Edin Sonra böyle olmayın

www.mustafailemerve.com

Fiyatlara Tasarım, Düzenleme, 1 Yıllık Sitenizin İsim Hakkı-Domain, 1 Yıllık Barınma Hizmeti-Hosting, Seçtiğiniz pakete göre eklenti, düzenleme imkanı, Bloglamaya hemen başlayabilirsiniz yada günlük tutmaya, İsterseniz skype, mail, whatsapp yoluyla destek verebilirim nasıl yapacağınızı öğretebilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aftih -- 30 Ocak 2016; 20:56:06 >

• inceledim, gerçekten farklı bir fikir ve güzel de olmuş, ben biraz düşüneyim..
  • Teşekkürler sitedeki whatsapp ve mail adreslerimden yada buradan ulaşabilirsiniz istediğiniz zaman.
  • bence de denemeye değer bir site gibi görünüyor, her sevgililer günü, yılbaşı, yıldönümü, doğum günü, kabotaj bayramı cart curtta ayrı ayrı hediye düşünmekten gına geldi
  • Eyvallah hocam web tasarım işlerinde yada yardım gereken konularda hiç çekinmeden yazabilirsin.
  • ücret nasıl oluyor fikir güzel
  • Hocam 180 liradan başlıyor içerisinde 1 yıllık isim hakkınız (Domain), 1 yıllık site barınma hizmetiniz (Hosting), sınırsız site adınızla mail (örn: info@siteadınız.com), tema ve eklentileriniz (180 $ değerinde benim developer hesabım olduğu için sınırsız kullanabiliyorum) ve tasarım dahil...

Kısacası isterseniz örnek sitedeki resim ve yazılar yerine sizinkileri koyuyoruz ve yıl boyu blog tutabiliyorsunuz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.