Şimdi Ara

Vdsl e geçişti tt ekipleri altyapıya bakmaya geliyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar superonline vdsl e geçtim her şey hazır modemin kurulması ve tt den adam gelmesini belliyoruz. Tt den altyapıma bakacaklar mı ? Çünkü altyapı çok kötü anlastreye kablolar havadan geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: player2974

Arkadaşlar superonline vdsl e geçtim her şey hazır modemin kurulması ve tt den adam gelmesini belliyoruz. Tt den altyapıma bakacaklar mı ? Çünkü altyapı çok kötü anlastreye kablolar havadan geliyor.

Sinyali verip giderler baska hicbirseyle ilgilenmiyorlar.zaten cok isteksiz isteksiz islerini yapip gidiyorlar.bugun baglanti icin geldiler banada vdsl superonline.

• saitates kullanıcısına yanıt
    Geldiklerinde haber veriyolar mı ? Vdsl için bağlantı olmayacak mı ? Çünkü ankastreye gelen kablolar direkten geliyor ondan soruyorum yer altında fiberi nasıl entegre edeceklrr

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

quote:

Arkadaşlar superonline vdsl e geçtim her şey hazır modemin kurulması ve tt den adam gelmesini belliyoruz. Tt den altyapıma bakacaklar mı ? Çünkü altyapı çok kötü anlastreye kablolar havadan geliyor.

Sinyali verip giderler baska hicbirseyle ilgilenmiyorlar.zaten cok isteksiz isteksiz islerini yapip gidiyorlar.bugun baglanti icin geldiler banada vdsl superonline.

Hocam Bende başvurdumda Evrak nasıl geliyor hangi kampanya

• Evrak ve modem eve getriyorlar kurulum için..Türktelekom yetkilis gelmeden önce telefon açtı öyle geldi.50mbps vdsl başvurdum ama 100 çıkartıcam sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evrak ve modem eve getriyorlar kurulum için..Türktelekom yetkilis gelmeden önce telefon açtı öyle geldi.50mbps vdsl başvurdum ama 100 çıkartıcam sanırım.

Sizin telekom geldimi kurulumlarla ilgili bir bilgi geldimi

• quote:

Orijinalden alıntı: halilka

quote:

Evrak ve modem eve getriyorlar kurulum için..Türktelekom yetkilis gelmeden önce telefon açtı öyle geldi.50mbps vdsl başvurdum ama 100 çıkartıcam sanırım.

Sizin telekom geldimi kurulumlarla ilgili bir bilgi geldimi

Evet geldi telekom halletti gitti..modem pazartesi sabah gelivcek superonlime aradı pzrtesi sabah randevu verdi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Hımm benimde telekom geldi. Sonra Mesaj geldi altyapı aktivasyonu tamamlandı. kuruluma gelincek diye ama Aramadılar kurulum için

• halilka kullanıcısına yanıt
    Telekom gelince haber verdi mi ? Ne dedi ve altyapıyla ilgili bi çalışma yaptılar mı ?

• quote:

Telekom gelince haber verdi mi ? Ne dedi ve altyapıyla ilgili bi çalışma yaptılar mı ?

Tel AÇTI. Kutudan kablo çıkardı. Gitti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.