Şimdi Ara

Logitech m185 mouse 20tl- Teknosa outlet seri sonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Link -www.teknosa.com/firsat-urunleri/outlet-urunleri/bilgisayar/mouse/661

Kargo ücretsiz, outlet seri sonu ürünlermiş. iade değil sanırım. İhtiyacı olan değerlendirebilir. Ben geçen fotoğraf makinesi aldım outlet, iade ettim. Sıkıntı çıkarmadılar. Mouse nasıl seri sonu olur bilmiyorum.

bir de harddiskler var, ama tavsiye etmem, ama iadesi kolay. denemek isteyen olursa - 95 ve 99 tl 1tb toshiba
    http://www.teknosa.com/urunler/800019418/toshiba-hdtb310ek3aa-canvio-basic-2-5-1tb
    http://www.teknosa.com/urunler/800022377/toshiba-canvio-ready-2-5-1tb-hdd-hdtp210ek3aa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackSea14 -- 30 Ocak 2016; 17:22:22 >

• Merhaba.
    Teşekkür ederim, bir adet 5 taksitle sipariş geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler kardeşim 1 adet kaptım.
  • İade ürünleri muhtemelen

• Bitti mi bulamadim mobilden?

• 28 liraya (kargoyla) amerikan bayraklı unifying alıcılı m235 aldık, sıfır en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 30 Ocak 2016; 17:48:37 >
  • Defalarca bimde 20 tlye satıldı önceden ama şimdi fiyatları atırmışlar. Standart bir fare fazla bir özelliği yok.
  • o kadar kötü bir maus ki. eş değeri bir Microsoft yok. kablolularda bile yok. inanılmaz hafif. dairesel hareketler berbat tutarsız odaklanma sıfır. rezil. tek iyi yanı bilmem kaç ay pil dayanması. bu sizin için iyi birşeyse alın. kullanalıcak Mouse değil.
  • beyler bu mouse u 3,5 yıl önce bimden aldım hala taş gibi çalışıyor tavsiye ederim
  • Ben yıllar önce 15 tl almıştım inidirmle 3 sene oldu internet gezinti için gayet ideal hatta fps oyunlarınıda oynuyorum iş görüyor
  • 20 tl civarına almıştım yaklaşık bir yıl oluyor orta tuş bazen sıkıntı çıkarıyor onun dışında sorunsuz. Aldığımdan beri pil değiştirmedim bu arada. Pil konusunda on numara pilli olduğunu bile unuttum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 1,5 sene önce m235 almıştım, 20tl kargo da ücretsizdi, 2 adet almıştım. 9.ayda pili bitmişti, bence mükemmel. kardeşime ve ablama verdim. a4tech g11 aldım, berbat, v-track sistemi varmış alıcının yanında dahi takılıyor, logitechte hiç takılma olmamıştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.