Şimdi Ara

Sizce ne yapmalıyım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
99
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle ben bu kizla 6 7 ay hergün sabah akşam konusurduk birseyler yapardık ve ikimizde birbirmizi seviyorduk hersey o kadar güzeldi ki hiç bitmeyecek gibi geliyordu bana gelip seni seviyorum demeye çalıştığı gün o kadar mutlu olmuştum ki kelimeler yetersiz kalır. Ama 1.5 ay önce ailesel sorunları oldu ve ben onun üzerine gittim anlatmasi için ve ben onunla konuşmaya çalışmadan 2 gün önce teyzesi ölmüş. Çok yanlış zamanda konuşmuşum ama bilmiyordum simdi ikimiz konusmuyoruz denedim onunla eskisi gibi olmayı olmak istemiyorum dedi. Ama en yakin arkadaşına gidip mustafayla (ben) konuşacak yüzüm yok demiş bilmiyorum ne yapmaya çalışıyor lütfen fikir verin artık düzgün düşünemiyorum ama hala onu istiyorum onunda hayatında kimse yok hatta birisi ona teklif etmiş yakışıklı birisi ben bile anladim ama onu bile reddetmis ne yapacağımı bilmiyorum sadece onu istiyorum baska birşey bilmiyorum

Edit: beyler yarın benim arkadaşım arayıp konuşacak kız kıza daha iyi olur diye dusunuyorum yada ben mi arayayim kafam acayip karışık yarın editlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendindenvazgeçenadam -- 14 Şubat 2016; 23:35:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaman ver biraz arada yalnız falan görürsen git yanına otur normal konuşmaya çalış sadece işe yarar

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendindenvazgeçenadam -- 14 Şubat 2016; 23:35:30 >
  • hocam son durum nedir? konuşabildiniz mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.