Şimdi Ara

Dariusun tüm herolardan üstün olduğu, kimsenin dariusu oynamaya becerisinin yetmediği gerçeği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet... Yanlış duymadınız. Siz beceremiyorsunuz. Çünkü DARİUS sanıldığının aksine o kadar basit bir hero değil. Birkaç saniye içinde 6k civarı gerçek hasar verebilme kabiliyetine sahip bir şampiyondan bahsediyoruz. Sadece kanaması bile en üst seviyede bir carry nin canını yarıya indirebiliyor. Can çalma veren eşyalar ve hareket hızı veren gerekli rünler alındığı zaman Adc nin kite yapmaya hızı bile yetmiyor. Tek bir düz vuruş 5 kanama etkisini biriktirmek için yeterli. Sontrası gökten yeryüzüne inen kocaman bir balta ve ikiye ayrılmış bir ceset. Nasıl bir hero hem bu kadar hasarı böylesine hızlı ve güçlü bir şekilde verip aynı zamanda tf de tüm hasarı göğüsleyebilir? Onun adı Darius. Darius sanıldığının aksine kolay değil çok zor bir şampiyondur. Bunca güce, ihtişama ve dayanıklılığa aynı zamanda maharete sahip bir şampiyon eğer bu kadar kolay olsaydı her dariusa sahip takım maçı kazanırdı. Genç, şimdi yapman gereken tek şey eline Dariusu almak ve her oynayışında birşeyler öğrenmeye çalışmak. Foruma gelip 'Dariusu nerflemeliler, çocuk oyuncağı, free win' yazmak senin ne haddine ! Her gücün arkasında yatan büyük bir sistem vardır. O sistemi çözmeden sakın kendine Darius oyuncusu deme. Benim yüzlerce maçımın olduğu o heroyu daha ben kavrayamadım yerince. Kendine bir bak ve şunu hatırla, sen bir oyuncusun. Oyundaki en güçlü şampiyon en zor olanıdır. Yani dariusu basitçe oynayarak sadece adına leke sürüyorsunuz. O gerçek bir canavar. Gücünü açığa çıkarmak sizin elinizde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ciddi misin ya cumlelere bak

Bu arada dari oyunun en low caridir r tutustur at oldu bu kadar kolaymi ben 80tane skil atiyim gel u bas oldur gg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen bırakmamış mıydın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpe Vita -- 30 Ocak 2016; 1:55:57 >
  • Sadece bunu yaparak bile oyuncuların gözüne korku salmış bir şampiyon usta bir oyuncunun ellerinde neler yapabileceğini siz düşünün.

• öyle bişi yok çıkar onu aklından darius low herosu okumadım özet geç adam haklı beyler blok
    yazılacak her şeyi yazdım cevap vermenize gerek yok
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Mesajını editlemeden önceki halini daha çok sevmiaştim. Eski günlerin hatrına bir gireyim dedim foruma

• Best dari in tr banmı yedi

• Fiora. kullanıcısına yanıt
    Benden başka dariusçumu varmış forumda ? Dur bi yavşıyım.

• Onun altına yazmıştım bıraktın mı diye, editlerken ilk yazdığım silinmiş. Forum ve bugları işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

Sadece bunu yaparak bile oyuncuların gözüne korku salmış bir şampiyon usta bir oyuncunun ellerinde neler yapabileceğini siz düşünün.

Şunun gibi bir ustadan mı bahsettiniz enes kazdal (15) abi:http://tr.op.gg/summoner/userName=skull+shredder

ÖNEMLİ UYARI: Son maçta 2x Phage'li build var, gözde kanamaya sebep olabilir.
  • ,dari banlamıyorum çünkü rahat eziyorum can çalması oranı olan bi şey olaf,rene falan lane dar gelir ona bir de gnar aldıysan deme keyfime
  • Dari free win. Lanede hasar takasından geride çıkma imkanın çok az. 6 levelda all in yaparsan %90 skor zor olan yanı neresi ?

• alıyom Irelia vuruyom kırbacı ;=)
  • Krdş bune...

• Metnin ilk bölümü ne kadar kolay olduğunu anlatırken, ikinci bölüm çok zor olduğunu söylüyor. Diyecek bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 30 Ocak 2016; 3:59:02 >
  • Liseler sömestra girince gelmiş yine biri bidaha ifşa başlığı açsın da geldiği yere dönsün.

• Okumadım ama darinin qsuna cd koymayı unutmuşlar
  • Kaç yaşında kim bilmiyorum da baya eğlendirdi.Umarım hiç gitmez
  • Zed oynasa kendini peygamber ilan eder herhalde.

• Sizde nasıl bi kafa var la çok merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.