Şimdi Ara

Askerlik mezuniyet hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar ağustos celbiyle askere gitmek istiyorum lakin şubat ayında sınav sonuçlarım açıklanacak ve diplomam şubat sonuna kadar verilmiş olucak. Askerliğim 31.12.2016 ya kadar tecilli ancak mezun olduğum için otomatikman tecilim bozulmuş olucakmış. Şubat sonunda diplomam ile başvursam ağustos ayında gidebiliyormuyum askere ? İlk başvuru ve son başvuru tarihleri nelerdir. Mayısta kpss girmem gerekiyor mezun olur olmaz apar topar asker yapmazlar değil mi beni arkadaşlar ? Sınav çok önemli ancak ağustosta gitmem gerek askere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha once yoklama yaptirdiysan sknti yok ama yoklama yaptirmadiysan 28 subata kadar kaynak olusturmak icin asal subeye basvurman gerekir. Mart 1 - 31 zaten sevk islemleri transcript mezuniyt belgne ya da diploma asli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pavlus

Daha once yoklama yaptirdiysan sknti yok ama yoklama yaptirmadiysan 28 subata kadar kaynak olusturmak icin asal subeye basvurman gerekir. Mart 1 - 31 zaten sevk islemleri transcript mezuniyt belgne ya da diploma asli.

Hocam sanırım diplomam 28 şubata kadar elime dahi geçmiycek sınavlae açıklanmadı henuz ki açıklandıktan 20 gün sonra diplomayı alabiliyormuşuz. Ben diplomayı dahi almadan şubeye gitsem ne gibi faydası olucak ki bana. Şubat sonunda diploma anca gelir gibi duruyor ben ağustosta gitmek için diplomayı alıp şubeye gitsem yeterli olmazmı 1 mart gibi ?

Edit : daha önce hiç yoklama falan yaptırmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blgrçoban -- 1 Şubat 2016; 15:58:33 >
  • Mezuniyet belgesi
    Iste aof ise mezuniyet belgesi vermio bu da problem kaynak olusturamazsan tecili bozmazlar bu durumda agostosa kaliosn

• quote:

Orijinalden alıntı: pavlus

Mezuniyet belgesi
    Iste aof ise mezuniyet belgesi vermio bu da problem kaynak olusturamazsan tecili bozmazlar bu durumda agostosa kaliosn

Hocam amacımda ağustosa kalmaktı zaten teşekkür ediyorum ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.