Şimdi Ara

Huawei, 4000mAh bataryalı Honor Holly 2 Plus'ı duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei, 4000mAh bataryalı Honor Holly 2 Plus'ı duyurdu 

Çinli üretici Huawei bir süredir Honor adıyla uygun fiyatlı modellerini piyasaya sürüyor. Kendi markasıyla premium algısı yaratmak için uğraşan üretici uygun fiyat kategorisini de unutmuyor, ancak burada Honor adıyla yer almayı tercih ediyor. Yakında bu markayla da global satış planları yapan şirket kısa bir süre önce Holly 2 Plus modelini resmiyete kavuşturdu.

Yeni akıllı telefon 5 inç HD IPS ekran, 64-bit MediaTek MT6735P çipset, 2GB sistem belleği, genişletilebilir 16 GB depolama alanı, 13 MP arka ve 5MP ön kamera, 4000 mAh batarya kapasitesine sahip. İlk etapta Hindistan'da satışa sunulacak akıllı telefonun garanti özelliklerinde de ilginç bir girişim mevcut. Akıllı telefona 15 ay garanti veren üretici ilk 30 günde ekranın kırılması halinde ücretsiz tamir yapacağını belirtiyor.

Huawei, 4000mAh bataryalı Honor Holly 2 Plus'ı duyurdu 

Özellikle batarya teknolojileriyle iddialı olan model %30 enerji tasarrufu sağlayan SmartPower 3.0 özelliğine sahip. Bunun yanı sıra 4000 mAh'lık batarya için hızlı şarj da unutulmamış. 5V/2A şarj ünitesi ile 10 dakikalık şarjda 3 saatlik konuşma süresine ulaşılabiliyor. Android 5.1 Lollipop sürümü üzerine özelleştirilmiş EMUI 3.1 arayüzü ile çalışan model GPS/A-GPS/GLONASS, 4G LTE ve çift sim kart teknolojilerini de destekliyor.

15 Şubat'tan itibaren satılacak model 125 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak.

• "Kutsal Telefon" :D

• batarya telefonu olmuş gerisi standart...

• 10 dakikalık şarjla 3 saatlik konuşma elde edilebiliyormuş. ya şunu kıvırmadan sıfırdan tam şarja şu kadar sürede ulaşıyor diye net bilgi versenize. telefon özelliklerinde şarj olma süresi kesinlikle yer almalı artık.
  • buna 3000mah koysanda epey gider zaten

• bataryasi disinda bi esprisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Evil -- 29 Ocak 2016; 12:25:33 >
  • Şuan şu telefonu kullanıyorum;
    4" ekran (326ppi)
    1 gb ram
    1,3 ghz çift çekirdekli 64 bit cyclone işlemci
    3550 mah batarya

1 gün bekleme süresi 16-20 saat arası kullanım alıyorum. Bataryanın yüksek kapasiteli olması çok güzel birşey. Yoğun kullanımda bile 3 günde 1 şarj etmeye başladım nerdeyse, unutmaya başladım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.