Şimdi Ara

Tinder kullanıcıları en çok akşam saatlerinde eşleşiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Tinder kullanıcıları en çok akşam saatlerinde eşleşiyor

Akıllı telefon kullanıcılarının bir çoğu popüler hale gelmeye başlayan çöpçatanlık uygulamalarını duymuştur. Bilmeyenler için bu uygulamalar kullanıcıya farklı profiller sunarak beğendiklerini seçmesini istiyor. Aynı işlem karşı taraf için de yapılırken birbirinin profilini beğenen iki kullanıcının mesajlaşmasına imkan sunuluyor.

Peki kullanıcılar bu uygulamayı hangi zamanlarda kullanıyor ve ne kadar zaman harcıyor? Araştırma şirketi Nielsen'in yayınladığı rapora göre kullanıcıların en çok partner aradığı saat dilimi akşamlar. Tinder ve OKCupid uygulamarı göz önüne alınarak yapılan araştırmada akşam saat 6'dan 10'a kadar kullanıcı sayısının en üst seviyeye ulaştığı görülüyor. Yine benzer bir şekilde uygulamada harcanan ortalama süre de bu saatlerde tavan yapıyor.

Uygulamada geçirilen ortalama süre 

Tinder'da ilk yükseliş sabah 10 civarında başlarken bu saatlerde kullanıcıların %45'lik bir dilimi uygulamayı kullanıyor. Akşam üzerinde kullanıcı oranı %50'yi yakalarken akşam olduğunda bu rakam %50'nin de üzerine çıkıyor. En çok zaman harcanan saatlere baktığımızda ise saat 9'da bu rakamın maksimuma ulaştığını görüyoruz. Bu saatlerde bir kullanıcı ortalama 8 dakikasını uygulamada harcıyor.

Her iki uygulama için yapılan analizlerin benzer sonuçlar ortaya koyması insanların genel davranışını da ortaya çıkarmış oluyor. Uygulamayı yoğun saatlerde kullanmak belki de eşleşme şansınızı arttırabilir.

Uygulamayı kullanan kitlenin saatlere göre erişim yüzdeleri 

• Akşam saatlerinde ufaklığa söz geçirememek.
  • İş çıkışından sonraki saatler. Bu saatlerde online oyunlar, internet siteleri her şeyin kullanımı zirve noktasına ulaşıyor zaten. Çok da ilginç bir sonuç değil.
  • Aç kurtlar avlanmaya akşam saatlerinde çıkıyorlar. Gündüz, iş/okuldan vakit olmuyor tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Ölü -- 28 Ocak 2016; 20:47:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu program türkiyede işe yaramıyor. İstanbulun göbeğindeyim hiç eşleşme filan yok. Hesapların sahte olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlar başka amaç için kullanıyor olabilirler

• Fakirin karnı doyunca
  • Tinderden dh nin ağzına baya bal çalmış anlaşılan bir ara sdn de boş boş haberleri dönüyordu.simdi burda ver parayı yap reklami oh mis

• quote:

Orijinalden alıntı: lumiafanx920

Bu program türkiyede işe yaramıyor. İstanbulun göbeğindeyim hiç eşleşme filan yok. Hesapların sahte olduğunu düşünüyorum.

Bende merak edip girmiştim bayaa kadınla eşleşmiştim

Ama kız degil kadındı çogu. Hepsinin amacı belli

• quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

Bu program türkiyede işe yaramıyor. İstanbulun göbeğindeyim hiç eşleşme filan yok. Hesapların sahte olduğunu düşünüyorum.

İğrençsin dostum. Kiz degil kadinmis lafa baklan. Ayrica orasi sex partneri bulma amaciyla kurulan bir platform . kiz-kadin :((...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalasso

quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

İğrençsin dostum. Kiz degil kadinmis lafa baklan. Ayrica orasi sex partneri bulma amaciyla kurulan bir platform . kiz-kadin :((...

o anlamda demedim. yaş olarak büyükler manasında dedim

• iyi işleşmeler demek düşer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.