Şimdi Ara

1010!'un yapımcısı Gram Games'ten yepyeni bir oyun: Merged!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1010!'un yapımcısı Gram Games'ten yepyeni bir oyun: Merged!

1010! başta olmak üzere oyunlarıyla tüm dünyada 50 milyonun üzerinde kişiye ulaşan Türk oyun şirketi Gram Games’in yeni oyunu Merged!, bugün itibariyle App Store ve Google Play’de yerini aldı. Mobil oyun meraklılarını yepyeni bir bulmaca oyunu ile tanıştıran Merged!, hak ve zaman sınırı olmadan oyunculara sınırsız bir eğlence sunuyor.

Tüm dünyada 50 milyondan fazla oyuncunun oynadığı, böylelikle dünya çapında en çok oynanan oyunlar sıralamasında 9. sıraya yerleşen 1010!’in yapımcısı Gram Games, bugün yeni bir bulmaca oyunları yayınladı. App Store ve Google Play’de oyunseverlerin beğenisine sunulan Merged!, basit ve son derece eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Blok tabanlı bulmaca oyunu olan Merged!’deki amaç, blokları oyun alanında birleştirerek daha yüksek rakamlara ulaşmak. En az 3 aynı renk bloğu, dikey, yatay ya da L şeklinde yerleştirerek oynadığınız Merged!, oyuncuların kolayca öğrenip hızlıca ustalaşmasına imkan veren son derece basit bir oyun mantığı üzerine kurulu...

Merged!, zaman ve hak sınırı olmadan, keyifli oynanışı ve eğlenceli grafikleriyle mobil oyun meraklılarının yeni gözdesi olacak. Oyunun iOS ve Android sürümünü aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

• oyunu çok beğendim bir 1010! bağımlısı olarak bu oyun daha zevkli geldi bana

• Marged Gözatış Videosu

https://youtu.be/28CyFUrWZqM
  • Marged Gözaty? Videosu

https://youtu.be/28CyFUrWZqM
  • Adamlara helal olsun yani güzel fikirler buluyorlar.

• Helal dedim, 2-3 gündür bağımlılık yaratan bir oyun oldu benim için. Bayıldım
  • 1010 güzeldi hakikaten. Bunu da denemek lazım.

• önlerden
  • Yükledim, dünden beri elimden bırakamıyorum. Çok güzel olmuş. Zeka-mantık oyunlarını sevenler için hiç sıkılmadan oynayacakları bir oyun. 1010! dan daha güzel olmuş bence.
  • oyunu denedim lakin oyunda amac ne ? ne yapacagiz anlamadim
  • Oyun iyi güzel de, ses kapatıp açarken bile reklam geliyor, bu kadar mi düştü bu firma.? Ya da reklamsız sürüm satılsın diye bi zorlama mı.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.