Şimdi Ara

Football Manager 2016 Fenerbahçe Kariyerim(4.Sezon, Yeni Transferler...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
5.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

- TRANSFER GEÇMİŞLERİM -

- TAKTİKLERİM -

Şu anda kadroyu oturttum diyebilirim. Yunus'a bakmaktan 16.5'a Leverkusen'e geri giden Hakan'ı unutmuşum.(Yunus için en az 25 istiyorlardı)
    Shakhtar'lı Fred'i ocakta bedavaya alacaktım ama maalesef transfer yaptı. Bir kaç ufak takviye, zorunlu transferler ve fırsat transferleri hariç bundan sonra transfer yapmam.
    Levin Öztunalı satılık listesinde olmasına rağmen 15 istiyorlardı, en fazla 7.5'a alacaktım(değeri 4.5) ama A.Madrid toplamda 20'ye varacak bir teklifle aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 2 Şubat 2016; 14:20:51 >

• hayırlı olsun hocam

ezeli rakip, ebedi dostlarımızdan böyle güzel kariyerler görmek sevindirici..

takımda baya bir temizlik yapmışsınız bana kalırsa bunun yanına da 10 numara transferler yapmışsınız, tebrik ederim.. baya emek ve vakit ister

takım talimatları konusunda ne varsa kullanmışsınız anlaşılan

kariyerinde başarılar

• Sağolun hocam teşekkür ederim, benim içinde ezeli rakiplerimiz her zaman ebedi dostlarımızdır, sizede başarılar dilerim.
    Takım hem çok yaşlıydı hem de her yönden külfet olup işe yaramıyordu, bu yüzden de şanslı bir gençleştirme operasyonuna gittim. Yerli oyuncular almak isterdim ama adamlar Subotic+Murillo parasına Kaan'ı veriyorlar.
    Ne kadar takım talimatı varsa kullandım ama teknik ekibim iyi olmadığından dolayı yararını göremiyorum. 1.5 senede alınabilecek bütün kupaları aldım ama maalesef üst düzey antrenörleri alamıyorum, bazılarıda benim hedeflerimi ve kazandığım kupaları küçümsüyor.

• Hocam öncelikle kadro çok güzel, tebrik ederim. Bu kadro ve taktikle maç sonuçlarını da merak ettim gerçekten, nasıl bir sezon geçirdin?
  • nfornirvana kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam teşekkür ederim.

• Maşallah hocam nazar değmesin :)
  • Sağolun hocam, tekrar teşekkür ederim. Kaleci antrenörlerim ve asistan menajerim hariç düzgün bir personelim yok, eğer olsaydı çok daha iyi şeyler yapabilirdim.
  • Usta helal olsun güzel takım kurmussun da sağ beke o kadar para vermek yerine vitoria fc de romario diye bir adam var. 17 yasında ileride oyunun en iyi sağ beki oluyor. En fazla 5m vererek alabilirdin. Her kariyerimde alıyorum, hiç uzmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnondraX kullanıcısına yanıt
    Sağolun, teşekkür ederim. Bu sefer internette yazılan "harika çocuklara" bakmadım, milli takımların alt takımlarını gezdim ama ya uygun oyuncu bulamadım ya da alamadım. Gözlemci ekibimde iyi değil, oyuncu almadan önce 4 yıldız veriyorlar ama geldiğinde ise 3.5 yıldız... Böyle bir oyuncuda denk gelmedi, Brezilya'ya bakmaya kalkarsak tahmin edeceğiniz gibi en az 1 gün gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 28 Ocak 2016; 23:18:24 >
  • Hocam bende RVP, Alves daha 1. sezon bitince emekli oldu sen 2. sezondasın ve emekli olmamış RVP. Tesadüf mü bu?
  • SaplıBardak S kullanıcısına yanıt
    Alves'i ilk sezon sattım, üçüncü sezonumdayım ve bu sene emekli olacakmış. RVP ilk sene her yönden çok iyiydi ama ikinci sezon toplamda 4 ay sakattı, buna rağmen gol kralı oldu. İkinci sezonun ortasında oyuncu/antrenör yaptım, şu anda 21 yaş takımına gönderdim ve emekli olmasını bekliyorum, bu sene sonu herhalde emekli olur. Çünkü hem 34 yaşına girdi, hemde kaptanlığını elinden almama ve kadro düşürüp kadro dışı bırakmama hiç ses çıkarmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOZOK

Alves'i ilk sezon sattım, üçüncü sezonumdayım ve bu sene emekli olacakmış. RVP ilk sene her yönden çok iyiydi ama ikinci sezon toplamda 4 ay sakattı, buna rağmen gol kralı oldu. İkinci sezonun ortasında oyuncu/antrenör yaptım, şu anda 21 yaş takımına gönderdim ve emekli olmasını bekliyorum, bu sene sonu herhalde emekli olur. Çünkü hem 34 yaşına girdi, hemde kaptanlığını elinden almama ve kadro düşürüp kadro dışı bırakmama hiç ses çıkarmıyor.

Hocam bir şey soracağım bu bazı ünlü topçular takıma gelmek istemiyor yani Türkiye'de, Fenerbahçe'de oynamak istemiyorlar. Mesela Filipe Luis falan bunları ikna edemiyorum, siz nasıl ikna ediyorsunuz? Adama "seni kaptan yapacağım" diyorum yine de gelmiyor. Şu an oyun açık 3. sezon hazırlıklarım yeni başladı kadroyu toparlamaya çalışıyorum 15-20 dk içerisinde ben de SS atarım karşılaştırırız kadrolarımızı. :)

•  Football Manager 2016 Fenerbahçe Kariyerim(4.Sezon, Yeni Transferler...)

Geçen sene ikinci yarıdan ezeli ve ebedi rekabetler...

İlk mesaja kadromu ekledim, bakıp karşılaştırabiliriz.
    Siz onlara yıllık 25 teklif etsenizde gelmez, 2 sene bütün kupaları kazandım ama kupasız takımlarda ki üst düzey personeller bana gelmiyor veya küçümsüyor.
    Ben yaşlılarla ilgilenmiyorum, takım ortalamam 23 zaten, gelmek istemeyen personel veya oyuncuyu ikna etmenin maalesef bir yolu yok. Kupaların hepsini aldığım için, oyuncular bende oynamak için can atıyor ama yinede gelmek istemeyen personeller veya oyuncular var maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 30 Ocak 2016; 13:38:55 >
  • ENES ÜNALI nasıl aldınız 4m bende 30m istediler
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    3 sezondur ilgileniyorum, kadroda yer olduğundan dolayı bu sene aldım. Benden istedikleri en fazla 5.5 olmuştu.
  • Hocam caneri neden sattiniz cok iyi oyunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    İlk senesi 4 tane bedelsiz transfer yaptım, bu transferlerin onaylanması için para lazımdı ama paramda yoktu. O sırada gitmek isteyen ve satabileceğim tek oyuncu O'ydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Hocam caneri neden sattiniz cok iyi oyunda

Caner bende daha 1. sezonun başında sorun çıkarttı. Hatta 2 defa kariyer açtım ikisinde de sezon başı hemen sorun çıkartıyor, Avrupa takımlarına gitmek istiyor, devre arasına kadar morali hep "çok kötü" olarak kalıyor ve haliyle performansına da etkiliyor bu bir de sırf bu yüzden ben Caner'i elimden bonservissiz olarak kaçırdım. Devre arasında sezon sonu için (sözleşmesi bitiyordu) bir kulüple anlaşıp otomatik olarak gitti. Durduramadım. Caner kısaca bende hep sıkıntı yarattı.

Bu arada @BOZOK hocam ben de 3. sezona başladım kadromun güncel hali budur;

Hocam kupa durumunuz ne? Kadronuz çok iyi ama 3 seneye göre çok ekonomik kalmış?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.