Şimdi Ara

American Truck Simulator Çıkış Videosu Yayınlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      American Truck Simulator'ın çıkışına az bir süre kala SCS Software'de oyunculara ara gaz vermeyi ihmal etmedi ve oyun için çıkış videosu yayınladı.

Amerika yollarını oyun içine gerçekçi bir şekilde yerleştirmek adına Google Maps ile çalışılan oyun, ilk etapta sınırlı sayıda eyaletin ve 2 lisanslı tırın olduğu başlangıç paketiyle çıkış yapacak. Ooyunun içeriği ilerleyen dönemlerde farklı eyaletler ve yeni lisanslı tırlarla genişletilecek. Çıkışını erken erişim olarak yapacak American Truck Simulator'ın çıkış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Euro Truck Simulator 1 ve 2 yi 100saatin üzerinde oynadım ama nedense Amerikan yolları ve eyaletleri daha çekici geliyor 18 wheels of steel serisinden sonra uzun bir ara vermişlerdi buna benzer bir oyun çıkmamıştı steamde 3 şubatta erken erişim olarak çıkıyor bu arada.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • benim de amerikan kamyonlar çok hoşuma gidiyor oyunun da o kadar fanı değilim direksiyon falanda yok ama müzik dinlemek istediğim zamanlarda iyi gidiyor fiyatı da 31 tl olursa alırım daha fazlası için indirim beklerim
  • Şu oyun için pc toplanır arkadaş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu bide erken erişimden sonra asıl oyun olarak çıktığında dahada efsane olacak , grafiklerden tutun o yolların uzunluğu inşallah yollar böyle bizi alıp götürür böyle yolda düşüncelere dalarız şimdi ETS 2 de bile dalıyordum böyle düşünceden düşünceye çok böyle otoban var onda bide böyle yeşillik bazen isanın gözü kayıyor ama ATS'de o ufuğa doğru baktıgındaki gün batımı, genellikle çöl fazla olacak olmalıda zaten ama belli çoğunluğu çölde geçecek o yoldan dışarının ne kadar sıcak olduğunu gördüğümüz böyle buharımsı efekt.. Ve classic müzikler. Sabırsızlanıyorum.

• Bu bide erken erişimden sonra asıl oyun olarak çıktığında dahada efsane olacak , grafiklerden tutun o yolların uzunluğu inşallah yollar böyle bizi alıp götürür böyle yolda düşüncelere dalarız şimdi ETS 2 de bile dalıyordum böyle düşünceden düşünceye çok böyle otoban var onda bide böyle yeşillik bazen isanın gözü kayıyor ama ATS'de o ufuğa doğru baktıgındaki gün batımı, genellikle çöl fazla olacak olmalıda zaten ama belli çoğunluğu çölde geçecek o yoldan dışarının ne kadar sıcak olduğunu gördüğümüz böyle buharımsı efekt.. Ve classic müzikler. Sabırsızlanıyorum.

• Fiyatına göre alınabilir.Elinde sonunda 20 liraya satılıyor

• Eski tır oyunları geldi aklıma küçükken oynadığımız. Telsizler, Amerikan tırları ve şehirleri...

ETS kadar başarılı olur. Hatta daha büyük şehirler yapacaklar gibi görünüyor. Açıkacası çok daha başarılı bir oyun bekliyorum.

• Amerika yollarında daha bir geniş geniş gideceğiz, daha keyifli olacak. ETS 2'yi uzun uzun oynayamadım ama bunu kaçırmam.

• VR en çok bunların işine yarayacak. Grafikler zaten çok süper olmak zorunda değil. Oh mis.
  • Euro truck simulator 2 yi uzun süre oynadım.Daha öncesinde de 18 wheels serisinin başında baya vakit geçirdim.Ama açıkçası American truck simulator yeni birşey getirmiyor.Ets 2 nin harita ve tır modu yüklenmiş hali.Menüler bile aynı.İlk başta oyunun tanıtıldığında ets 2 yi seven biri olarak heyecanlanmıştım ama görünen o ki bekleneni veremiyecek.
  • Euro truck simulator 2 yi uzun süre oynadım.Daha öncesinde de 18 wheels serisinin başında baya vakit geçirdim.Ama açıkçası American truck simulator yeni birşey getirmiyor.Ets 2 nin harita ve tır modu yüklenmiş hali.Menüler bile aynı.İlk başta oyunun tanıtıldığında ets 2 yi seven biri olarak heyecanlanmıştım ama görünen o ki bekleneni veremiyecek.
  • Tır yerine keşke araba koysalar şu oyuna :) 150-160 basardık.

• quote:

Orjinalden alıntı: enoiciyiz

Euro truck simulator 2 yi uzun süre oynadım.Daha öncesinde de 18 wheels serisinin başında baya vakit geçirdim.Ama açıkçası American truck simulator yeni birşey getirmiyor.Ets 2 nin harita ve tır modu yüklenmiş hali.Menüler bile aynı.İlk başta oyunun tanıtıldığında ets 2 yi seven biri olarak heyecanlanmıştım ama görünen o ki bekleneni veremiyecek.

Hocam oyunun gamepad kontrollerinde sıkıntı mı var yoksa ben mi ayarlayamıyorum? Zira etrafa falan bakmaya çalıştığımda gamepad ile eziyet çekebiliyorum. Oyun en iyi direksiyonla oynanıyor evet ama gamepad ile de daha iyi performans vermeliydi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Llorente

Tır yerine keşke araba koysalar şu oyuna :) 150-160 basardık.

volvo fh750 170 basıyor merak etme :D

• Uzun burunlu tırlar ilgimi çekmiyor. Euro Coach Simulator bekliyorum.
  • tır dediğin uzun burunlu olur

• Bari buna yolda hayat kadınları olsun alak araca.. Ayıp deelmi bizdeki de can :D
  • oo abi çok güzel görünüyor videonun başını izlerken bir ara grafiklere dem vuracaktım ama sonra şehir atmosferindeki ayrıntıları görünce ve büyüklük, yaşama hissi (hala insan sayısı az) ama araba sayısı trafik aşırı güzel görünüyor dedim ki tamam oyun olmuş

• ETS 2 de zaman geçiriyorum halen. Multiplayer çok eğlenceli ve güzel oluyor. Amerikan tırlarını daha çok seviyorum şahsen. O yüzden kesinlikle oyunu edineceğim. Multiplayer olayını da çabuk ortaya sürerlerse tadından yenmez. Kenworth KW 900L mi almak için sabırsızlanıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrhksc -- 29 Ocak 2016; 10:10:10 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.