Şimdi Ara

5000 mAh pili olan telefon mercek altında: Asus ZenFone Max incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
2.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus'un en yeni akıllı telefon modellerinden ZenFone Max, özellikle 5000mAh kapasiteli devasa piliyle öne çıkıyor. Telefonun tüm detaylarını mercek altına aldık, izlenimlerimizi bu videoda anlattık.

• Yine mi yeni model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendimi büyük telefon üreticisi sanınca ben..

Neyse en azından büyük pilin öneminin yavaş yavaş kavramaya başlamaları güzel. Büyük markalara örnek olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 28 Ocak 2016; 12:12:16 >
  • fiyatı uygun olursa tercih edilebilecek bir telefon 5000 mah süper cidden

• Rez
  • Yeni telefon çıkarıyorsun bari 6.0 marshmallow yap lollipop la çıkarmak nedir. Bir de 5.0, en sıkıntılı lollipop sürümü.

Fiyatı uygun olursa tercih edilebilir. Snapdragon 410 ve HD ekranıyla 5000 mah combo olmuş

• Zenfone pişmanlıktır.

• lenevo vibe p1 snapdragon 615 yalnız ve full hd ekran metal kasa vesaire cok daha ıyı bu telefondan bence yanlısları da duzeltmıs oldum ...

• pilin büyüklüğü kadar ne kadar sürede şarj olduğu da önemli. 2400'lük pil 3 saatte şarj oluyorsa bu büyük sorun bence. 5 saatte şarj olan 5000'lik pil yerine 1,5 saatte şarj olan 3000'lik pili tercih ederim şahsen. videoyu seyredemiyorum umarım gelişmiş bir hızlı şarjı vardır.
  • lenovo vibe p1 sd 410 değil sd 615 kullanıyor ayrıca fullhd ekranı var...

• pil hariç çöp
  • Merhaba arkadaşlar;
    30 Kasımda 2015'ten beri Lenovo Vibe P1 (5000 maH)(1300tl) telefonumu kullanıyorum.
    Asus geç kaldı.Lenovo'nun artı özellikleri;
    +Fullhd
    +Qualcom SnapDragon 615
    +32 gb hafıza
    +128gb micro sd desteği
    +Daha hafif 189gr.
    +Metal arka kapak
    +FM Radyo
    +Parmak izi okuyucu
    +Hızlı şarj (0-100'e 2 saat)
    Buyrun tercih sizin.
    Asus bu modelini 1100 tl derse olur.Ama 1300 derse Lenovo almayıp bunu almak biraz komik olur.İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXXeLanCCe -- 28 Ocak 2016; 12:42:54 >
  • pilin büyüklüğü kadar ne kadar sürede şarj olduğu da önemli. 2400'lük pil 3 saatte şarj oluyorsa bu büyük sorun bence. 5 saatte şarj olan 5000'lik pil yerine 1,5 saatte şarj olan 3000'lik pili tercih ederim şahsen. videoyu seyredemiyorum umarım gelişmiş bir hızlı şarjı vardır.
  • pil hariç çöp

• Olay mAh ile bitmiyor. Yeni pil teknolojileri uretilmesi lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

pilin büyüklüğü kadar ne kadar sürede şarj olduğu da önemli. 2400'lük pil 3 saatte şarj oluyorsa bu büyük sorun bence. 5 saatte şarj olan 5000'lik pil yerine 1,5 saatte şarj olan 3000'lik pili tercih ederim şahsen. videoyu seyredemiyorum umarım gelişmiş bir hızlı şarjı vardır.

Sen 2400'ü 3 saatte şarj et.
    Ben Lenovo Vipe P1'imi 5000 maH 1 saat 55 dk'da saatte 0'dan 100'e şarj ediyorum.
  • lenovo vibe p1 varken alınmaz bence
  • lenovo vibe p1 varken alınmaz bence
  • tutmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.