Şimdi Ara

DNS SORUNU LÜTFEN DESTEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sağolsun arkadaşlar ALPERK ve MARCOPOLO destekleri ve yönergeleriyle , kablosuz bağlantı sorunumu bir nebze olsun çözdü , fakat bu sefer explorer sayfası açılmıyor . İP numarası ve ping sorununu hallettim . telefon hattıyla modemle bağlanıp explorer sayfasını açabiliyorum , fakat kablosuz bağlantıya geçtiğimde bağlantı kuruluyor ama DNS hatası veriyor ve explorer sayfası açılmıyor , sürekli sunucu bulunamadı sayfası çıkıyor .
    MSN de ise onar dediğimde DNS ve anahtar bağlantı noktası sorunu veriyor . Kısaca bu DNS hatasını nasıl çözebilirim , teşekkür ederim .

• Ekranin sag altinda bulunan Wlan baglanti yapildigina dair yazi görüyorsan Ag baglanti ayarlarini kontrol etmelisin, önce baglanti ayarlarindaki Firewall i kapat (aciksa) sonra bilgisayarin Ip adresini kendin ver (kitapcikta yazilan Ip araliginda) eger ip adresini zaten kendin verdi isen Ip adresini otomatik sec i isaretle.
    quote:

Orjinalden alıntı: FİRUKO

Sağolsun arkadaşlar ALPERK ve MARCOPOLO destekleri ve yönergeleriyle , kablosuz bağlantı sorunumu bir nebze olsun çözdü , fakat bu sefer explorer sayfası açılmıyor . İP numarası ve ping sorununu hallettim . telefon hattıyla modemle bağlanıp explorer sayfasını açabiliyorum , fakat kablosuz bağlantıya geçtiğimde bağlantı kuruluyor ama DNS hatası veriyor ve explorer sayfası açılmıyor , sürekli sunucu bulunamadı sayfası çıkıyor .
    MSN de ise onar dediğimde DNS ve anahtar bağlantı noktası sorunu veriyor . Kısaca bu DNS hatasını nasıl çözebilirim , teşekkür ederim .

• quote:

Orjinalden alıntı: FİRUKO

Sağolsun arkadaşlar ALPERK ve MARCOPOLO destekleri ve yönergeleriyle , kablosuz bağlantı sorunumu bir nebze olsun çözdü , fakat bu sefer explorer sayfası açılmıyor . İP numarası ve ping sorununu hallettim . telefon hattıyla modemle bağlanıp explorer sayfasını açabiliyorum , fakat kablosuz bağlantıya geçtiğimde bağlantı kuruluyor ama DNS hatası veriyor ve explorer sayfası açılmıyor , sürekli sunucu bulunamadı sayfası çıkıyor .

hocam eger static ip verdiysen 1. dns kismina modemin ip sini ver. yani d.w in 192.168.1.1 ise dns e 192.168.1.1 yaz boylece modemin tt den aldigi dns i kullanmis olursun
    kolay gelsin

• 150.199.1.10
    150.199.8.1

bu dns leri kullan pişman olmazsın....
  • Sorunumu hallettim yardımda bulunan tüm arkadaşlara tekrar çok teşekkür ederim , saygılar sunarım .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.