Şimdi Ara

ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade) (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
121
Favori
67.083
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertugrul54

referans alabilirmiyim...

Gönderdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir refearns daha alabilrmiyim
  • ertugrul54 E kullanıcısına yanıt
    gönderdim
  • sakalak kullanıcısına yanıt
    Birader her dakika f5 mi yapıyorsun ref isteyen arkadaşın mesajından 40 saniye sonra cevap yazmışsın!Biraz amiyane olacak ama çok fazla aç adam burayı parsellemiş bırakında başkalarıda nasiplensin her önüne gelene ref yolluyorsun bu konu adaletsiz şekilde ilerliyor ref isteyen arkadaşlardan ricam daha evvel ref vermeyenleri tavsiye etmeleri olacak..
  • PayPal iși bitti artık arkadaşlar. Uğrașmayın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

PayPal iși bitti artık arkadaşlar. Uğrașmayın :)

bittiği filan yok.

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Artık paypal hesabına para alımı yapılamayacak.Yani adamlar parayı gönderemeyecek.Dolayısıyla Para İadesi alamayacaksınız.Nasıl bittiği filan yok.
  • Ruling_S kullanıcısına yanıt
    ne olcak peki hocam daha hiç alamadık aldığım ürünün iadesi gelince olan 5 doları ne yapacağız paypala gelmezse
  • Hghuseyin H kullanıcısına yanıt
    Nasıl TL'ye çeviriliyor Bulamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruling_S

Artık paypal hesabına para alımı yapılamayacak.Yani adamlar parayı gönderemeyecek.Dolayısıyla Para İadesi alamayacaksınız.Nasıl bittiği filan yok.

Nerden cikti?habern kaynagi nedr?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dusundurucu D kullanıcısına yanıt
    İşte o 5 doları alamayacaksınız.Sitede kalacak 5 dolar.İadesini alamayacaksınız.bkz:

PayPal hesabıma biri para göndermeye çalışırsa ne olur?
    6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere müşterilerimiz artık Türkiye’de para gönderip alma işlemi yapamayacaklardır. Bu işlemler başarısız olacak ve müşterilerimize bu işlemleri gerçekeleştirmenin, bundan sonra mümkün olmayacağına dair bilgi verilecektir.
    Paypal'ın resmi duyurusu maalesef.E-cüzdanların fişlerini birer birer çekiyorlar..Neteller,Ecopayz,Paypal vs vs liste uzun baya zira Eco'ya banka kartları ile para yatırılmıyordu son dönemde yasaklamıştı bankalar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex Murphy -- 30 Mayıs 2016; 23:41:20 >
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    Telefon uygulaması değil normal bilgisayar üzerinden girin şimdi benim yanımda bilgisayar olmadığı için göstermiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    akşam akşam sinir oldum yaa adamların yaptığına bak resmen türkiyeyi dışlamışlar ikinci sınıf insan muamelesi resmen yaa.
    Hocam BDDK kararı sonucu Paypal'ın lisansını iptal ettiler..
  • Bu șekilde açıklama.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• ee hocam baya büyük sıkıntı anket siteleri hep paypala aktarım yapıyordu off off :(
  • Vay bea.Dunyadan bikere daha dislandik desenize!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha... Mesela gelmeyen kargolarimiz var iade almak istedik ne olacak ornek gearbest ? Onlarda patlayacak o zaman...

PayPal'ın hiçbir suçu yok gibi gözüküyor.BDDK'nın izin vermemesi sonucu böyle.Yurtdışı alışverişini kısıtlamaya çalışıyorlar galiba.Yada BKM'ye teşvik yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.